• Головна
 • Новини
 • Влада просуває свого кандидата на главу САП - Андрія Костіна

31.03.2021, 11:58

Влада просуває свого кандидата на главу САП - Андрія Костіна

Чинна влада активно просуває свого кандидата на пост глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Наступним главою САП може стати Андрій Костін, який очолює парламентський комітет з питань правової політики.

Про це в програмі Роксани Руно "Все по бєспрєдєлу" на Апостроф TV розповів генеральний прокурор України (в 2019-2020 роках) Руслан Рябошапка.

"Якщо влада таки протисне свого кандидата на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, то за великим рахунком цінність посади директора НАБУ дуже сильно впаде. Антикорупційний прокурор - це все ж ключова посада в антикорупційних розслідуваннях", - пояснив Рябошапка.

За словами колишнього генпрокурора, влада навіть не приховує ім'я свого кандидата. Крім того, ця людина називає себе ключовим претендентом на пост глави САП.

"Влада зараз активно просуває свого кандидата. Вже навіть не соромляться, називають це ім'я. Мені говорили, що навіть ця людина ходить і називає себе ключовим кандидатом. Це Андрій Костін - голова парламентського комітету правової політики", - додав Рябошапка.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Оркестр хмельницької поліції виступив на «Jazz Fest Podillia»

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Стратегія-2030, громада без старост та равликова ферма

  Мирослав Дністрянський

  Підрозділи «Укрзалізниці» треба перейменувати, бо такі назви – це просто сором

  Михайло Цимбалюк

  У нас проблеми, і університет майбутнього нам не допоможе

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: