• Головна
 • Новини
 • Витрати на святкування Дня Незалежності становили 240 млн грн

03.09.2021, 15:08

Витрати на святкування Дня Незалежності становили 240 млн грн

Сума витрат на святкування 30-річчя Незалежності України сягнула 240 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Transparency International Ukraine, передає Громадське.

За даними організації, замовники продовжили оголошувати відповідні закупівлі в останні дні перед святкуваннями та вже після них.

До кінця серпня сума витрат зросла на 44,2 млн грн. Найбільше замовлень було у ДП «Центр захисту інформаційного простору України»: з 19 серпня до кінця місяця підприємство оголосило закупівель на 36 млн грн. З них більша частина — на операторське, звукове, сценічне обладнання. Також майже 12 млн грн запланували віддати за декорації.

Окрім того, сума витрат, ймовірно, може ще збільшитися, оскільки поодинокі закупівлі оголошували навіть у вересні. Як вказують у Transparency International Ukraine, за переговорними процедурами замовники ще можуть робити закупівлі для інфраструктурних проєктів, які Кабінет Міністрів України затвердив у переліку заходів до 30-ї річниці незалежності.

Нагадаємо, всього на заходи до Дня Незалежності України планували витратити 5,4 мільярда гривень. У Міністерстві фінансів України пояснювали, що ці кошти підуть не тільки на святкування, але й на масштабні інфраструктурні проєкти. Наприклад: модернізацію 6 регіональних аеропортів, розбудова євроколії Київ — Львів — Скнилів, завершення будівництва нового лікувально-діагностичного комплексу в «Охматдит» тощо. Витрати безпосередньо на урочистості прогнозували на рівні 100 мільйонів гривень.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: