• Головна
 • Новини
 • ФСБ Росії готувала в Україні постановочні "акції протесту" до Дня Незалежності – СБУ

24.08.2022, 11:32

ФСБ Росії готувала в Україні постановочні "акції протесту" до Дня Незалежності – СБУ

Служба безпеки України запобігла планам ФСБ Росії організувати в Україні постановочні "акції протесту" до Дня Незалежності.

ФСБ Росії планувала використати родичів українських військових для загострення суспільно-політичної ситуації у Київській, Житомирській і Полтавській областях.

За задумом ворожих спецслужб, “мітингувальники” мали активно критикувати та засуджувати військове командування України, а організатори планували відзняти це на відео.

“Вони прагнули створити “потрібний контент” для російських пропагандистів, а ті у свою чергу – максимально поширити його через інтернет і підконтрольні їм ЗМІ“, – йдеться у повідомленні СБУ.

Організаторами псевдоакцій мали стати колишні учасники ГО “Журналісти Стремоусова”. Утім, завдяки втручанню СБУ колишні поплічники Стремоусова відмовилися від виконання завдань ФСБ.

Наразі їхній лідер Кирило Стремоусов виконує обов'язки “заступника окупаційної військово-цивільної адміністрації” у Херсоні. За матеріалами СБУ йому ще на початку повномасштабного вторгнення повідомлено про підозру за державну зраду.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: