• Головна
 • Новини
 • Виконком Львівської міської ради ухвалих низку рішень у сфері містобудування - перелік

16.04.2021, 12:32

Виконком Львівської міської ради ухвалих низку рішень у сфері містобудування - перелік

Сьогодні, 16 квітня, на засіданні виконавчого комітету прийняли низку рішень у сфері містобудування. Так, члени виконкому підтримали 8 проектів рішень. Також 2 питання було виключено під час формування порядку денного.

Про це повідомила пресслужба міської ради Львова.

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво КНП «5-а міська клінічна лікарня м. Львова» зовнішнього ліфта до будівлі поліклінічного відділення № 1 на вул. Генерала Т. Чупринки, 43 у м. Львові.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію КРУЗТ «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» приміщень КРУЗТ «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» на вул. Пасічній, 39 у м. Львові.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво ЛКП «Львівавтодор» шляхопроводу тунельного типу під залізничними коліями станції Клепарів у районі хрестовини стрілочного переводу № 133 у м. Львові.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реставрацію ДП «Албіс Компані» ТзОВ «Діаніум Трейдінг Ко. Лімітед» (Республіка Кіпр) нежитлових приміщень (під індексом 21-1, 21-2, 21-10) для реалізації інвестиційного проекту з відтворенням фрагменту втраченої будівлі пасажу «Міколяша» на вул. М. Коперника, 1 (пам’ятки архітектури, охоронний № 4649-Лв) з пристосуванням під магазини непродовольчих товарів та офісні приміщення у м. Львові. Додамо, що раніше це питання переносили задля уточнення обсягу будівництва та спілкування із мешканцями того мікрорайону.

«У нас була зустріч із мешканцями, ми ще раз довели їм до відома про те, який обсяг будівництва буде здійснюватися. Мешканці не заперечують щодо того обсягу. Ми спеціально переносили питання, аби уточнити всі питання», - зазначила керуюча справами виконкому Наталія Алєксєєва.

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію ТзОВ «АТБ-Маркет» нежитлових приміщень під магазин продовольчих та непродовольчих товарів на вул. Б. Хмельницького, 212 у м. Львові.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на нове будівництво гр. Стахів Л. З. багатоповерхового житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючих на ділянці споруд на вул. Повітряній, 82 у м. Львові (прийняте із правками щодо облаштування забудовником підземного контейнерного майданчика для збору ТПВ, а також реставрації дитячого майданчика).
 • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 15.09.2017 № 841 (прийняте із правками в частині облаштування забудовником підземного контейнерного майданчика для збору ТПВ та об’єктів соціальної інфраструктури).
 • Про скасування містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки на вул. Коцюбинського, 7 від 28.10.2015 №196.

А також перенесли розгляд проектів рішень:

 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на будівництво гр. Герулею М. В. закладу громадського харчування на просп. В. Чорновола, 101 у м. Львові.
 • Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію гр. гр. Діканєвою М. В. та Діканєвим А. М. з добудовою і надбудовою багатоквартирного житлового будинку на вул. Круп’ярській, 25 у м. Львові.
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: