• Головна
  • Новини
  • Відомі українські артисти та коміки виступлять на благодійному концерті "Доброго вечора! Ми з України"

01.04.2022, 15:46

Відомі українські артисти та коміки виступлять на благодійному концерті "Доброго вечора! Ми з України"

2 квітня на благодійному концерті "Доброго вечора! Ми з України" в Польщі зберуться відомі співаки та коміки, щоб допомогти дітям України.

У суботу, 2 квітня, о 21:00 за київським часом відбудеться благодійний концерт "Доброго вечора! Ми з України", на якому виступлять відомі співаки та коміки. Зібрані кошти будуть переказані у фонд Маші Єфросініної "Фонд Маша" для дітей України, які постраждали від війни.

Серед зіркових учасників співаки Монатік, Сергій Бабкін, Alina Pash, Джеррі Гейл і коміки Євген Сморигін, Олена Кравець, Дмитро Танкович, Вікторія Булітко, Наталя Гаріпова, Максим Коновал, Сав’ян, Юрій Карагодін.

Благодійний концерт "Доброго вечора! Ми з України" транслюватиметься на телеканалах ТЕТ, М1, ТРК "Київ", а також на діджитал-майданчиках: YouTube-каналах 1+1 та М1, платформах 1+1 video та Київстар ТБ.

Сцена концерту об’єднає українців та тих, кому Україна стала другим домом, коміків та музикантів, які ніколи не виступали в такому складі: але настав час об’єднуватись і діяти!

Крім того, виступи українських артистів і коміків відбудуться пізніше у країнах Балтії (22.04 Вільнюс, 23.04 Рига, 24.04 Таллінн), Німеччині, Чехії, Австрії та інших країнах Європи.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Чернівецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хотинська тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Волонтери з усієї України обмінювалися досвідом

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: