• Головна
 • Новини
 • Від Зеленського вимагають скликати позачергову сесію ВРУ - справа Майдану

17.11.2019, 11:44

Від Зеленського вимагають скликати позачергову сесію ВРУ - справа Майдану

Від Президента Володимира Зеленського вимагають скликати позачергову сесію Верховної Ради і проголосувати норму, яка дозволить зберегти слідство у Справах Майдану.

Таку  заяву поширила  Адвокатської дорадчої групи: "Вимагаємо від Президента скликати позачергову сесію Верховної Ради і проголосувати норму, яка дозволить зберегти слідство у Справах Майдану. Вимагаємо не передавати провадження у Справах Майдану до ДБР до принйнятття поправки, створення управління по Майдану в ДБР і переведення туди слідчих з ГПУ".

Зокрема, Евгения Закревская, адвокат сімей Героїв Небесної сотні зазначила: "Верховна Рада вчора (15 листопада) ЗНЕВАЖИЛА рідних загиблих і поранених - всіх потерпілих у справах Майдану. І всіх, хто бажає справедливості.

Рада ЗАБИЛА на шанс врятувати слідство у Справах Майдану. "не встигла" розглянути правку, яка дозволяє частині слідчих по майдану перейти в ДБР і зберегти розслідування (поправку №318 до законопроекту №2116).

о 15-00 проголосувавши частину поправок, подумали, що все, час вийшов. тепер "різне" і свобода. питання зависло до 3-го грудня. А Час Ч - 20.11...".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: