• Головна
  • Новини
  • Вибори до Київради-2020: з'явився повний список кандидатів від «Слуги народу»

29.09.2020, 16:16

Вибори до Київради-2020: з'явився повний список кандидатів від «Слуги народу»

У той час як перелік кандидатів в мери Києва поповнився ще чотирма прізвищами, в політичній партії "Слуга народу" закінчили з формування списку кандидатів до Київської міської ради на місцевих виборах, який відбудуться 25 жовтня.

Як передають Українські Новини, про це пише КиевVласть  з посиланням на постанови Київської міської територіальної виборчої комісії № 61.

Список партії "Слуга народу" на вибори до Київської міської ради:

  1. Кулеба Євгенія Анатоліївна - дружина міністра закордонних справ Дмитра Кулеби.
  2. Присяжнюк Михайло Олександрович - адвокат і ведучий ток-шоу на телеканалі "СТБ". Відзначається, що за нього вів боротьбу кандидат в мери Києва Олександр Пальчевський.
  3. Говорова Олена Іванівна - бронзова медалістка з легкої атлетики в потрійному стрибку на Олімпійських іграх в 2000 році і Чемпіонаті світу з легкої атлетики в 1997 році, радник голови ОП Андрія Єрмака з питань спорту.
  4. Федоренко Юрій Сергійович - співзасновник і керівник громадської організації (ГО) "Твердиня", яка веде активну боротьбу з незаконними забудовами в столиці.
  5. Трубіцин Владислав Сергійович - голова ГО "Книжковий ринок" і засновник руху #SavePetrovka.
  6. Пашина Лілія Василівна - адвокат, була помічником депутата ВР VIII скликання Олега Лаврика і консультантом фракції "Самопоміч".
  7. Зантарая Георгій Малхазовіч - перший в історії України чемпіон світу з дзюдо, майор Служби безпеки України.
  8. Вітренко Андрій Олександрович - з 15 липня є заступником міністра освіти і науки, до цього три роки працював заступником декана економічного факультету в КНУ ім. Шевченко.
  9. Бурдукова Вікторія Вадимівна - голова Експертної ради Української телевізійної академії.
  10. Скалецька Зоряна Степанівна - міністр охорони здоров'я в уряді Олексія Гончарука з 29 серпня 2019 року по 4 березня 2020 року.
  11. Дячук Михайло Дмитрович - лікар-уролог, завідуючий операційним відділенням в державній науковій установі "Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини".
  12. Дзьоба Тарас Ігорович - засновник і керівник ГО "Городецький центр урбаністики і регіонального розвитку".
  13. Андрієвська Евеліна Геннадіївна - студентка Київського національного торгово-економічного університету, факультет ресторанно-готельного та туристичного бізнесу.
  14. Ушкалова Катерина Ігорівна - фізособа-підприємець, що займається рекламною діяльністю.
  15. Боєчко Андрій Романович - засновник і керівник ТОВ "Прес-служба", керівник ТОВ "Ві А Коко Лтд" і ТОВ "Ековуд-Юа".
  16. Брагін Ігор Григорович - президент ГО "Асоціація шеф-кухарів України".
  17. Шацьких Володимир Володимирович - головний тренер збірної України з греко-римської боротьби.
  18. Семенова Ксенія Ігорівна - помічник народного депутата України від "Слуги народу" Романа Грищука.
  19. Іщенко Ганна Михайлівна - юрист.
  20. Кучерявий Олександр Олександрович - колишній помічник народного депутата України від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої.
  21. Палійчук Юлія Володимирівна - прес-секретар парламентської фракції "Слуги народу".
  22. Мельничук Тарас Петрович - керівник секретаріату парламентської фракції "Слуги народу".
  23. Серганова Марина Вікторівна - начальник відділу моніторингу та аналітики виконання звернень комунального підприємства (КП) "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Дарницького району Києва".
  24. Сітак Олександр Володимирович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Миколи Тищенка, бізнес-партнер Тищенко, співзасновник і співвласник ТОВ "Світ Лтд".
  25. Маляр Ганна Василівна - юрист-кримінолог, кандидат юридичних наук.
  26. Крушановський Юрій Сергійович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Сергія Швеця.
  27. Вандін Євген Валерійович - співзасновник адвокатського об'єднання "Фомін і партнери", кандидат юридичних наук.
  28. Кондратенко Катерина Володимирівна - засновник ТОВ "АВМ Житлосервіс", співзасновник ТОВ "АВМ Білдінг Груп".
  29. Богдан Дмитро Іванович - помічник народного депутата України, голови Київської міської організації "Слуги народу" Миколи Тищенка.
  30. Байдан Наталія Миколаївна - гендиректор мережі кінотеатрів "Планета Кіно".
  31. Кискин Юрій Володимирович - який або комерційний директор ТОВ "Укрспецсістемс" або власник і керівник ТОВ "Українське бюро верифікації".
  32. Романенко Євген Олександрович - або адвокат з міста Суми, або проректор Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП).
  33. Присяжнюк Мар'яна Миколаївна - журналіст-міжнародник і співзасновник ГО "Траст".
  34. Буханевич Андрій Іванович - колишній власник і керівник декількох ТОВ або колишній депутат Дніпровської райради Києва (2006-2010 рр).
  35. Олицька Анна Михайлівна - ведуча телеканалу "Новий".
  36. Обущак Іван Анатолійович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Богдана Яременка.
  37. Антонова Олена Юріївна - помічник народного депутата України від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої.
  38. Кушка Олександр Володимирович - швидше за все, співзасновник ТОВ "Дасметал" і колишній співзасновник ТОВ "Агробарви" з Броварського району.
  39. Селик Віталій Григорович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Анни Бондар.
  40. Глухів Максим Володимирович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Ігоря Василіва.
  41. Івахненко Ірина Сергіївна - професор кафедри менеджменту в будівництві Київського національного університету будівництва і архітектури.
  42. Гірін Владлен Наумович - бізнесмен з Херсона, екс-кандидат в мери Херсона.
  43. Белоцкая Ірина Володимирівна - екс-прокурор Київської місцевої прокуратури № 9 у Солом'янському районі.
  44. Антоненко Гліб Анатолійович - творець Facebook-груп "Я люблю Оболонський район" і "Громадська варта Оболонського району".
  45. Костюк Андрій Володимирович - колишній помічник-консультант депутата Київради від фракції "Єдність" Алли Шлапа, також співпрацювала з Миколою Тищенко.
  46. Сажко Юлія Сергіївна - співзасновник ГО "Національна платформа" Жінки за мир ", екс-помічник народного депутата VIII скликання Юрія Солода від партії" Опозиційний блок ".
  47. Дубей Андрій Ігорович - футболіст Другої ліги Києва, учасник чемпіонатів Київської асоціації пляжного футболу.
  48. Вдовиченко Геннадій Павлович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Сергія Швеця, є співвласником ТОВ "ПДМ Старс" і в 2018 році подавався на заступника держсекретаря Кабміну.
  49. Островська Мар'яна Валентинівна - заступник керівника секретаріату парламентської фракції "Слуги народу".
  50. Кузьменко Людмила Сергіївна - перший заступник голови правління СК "Евроінс Україна" і співвласник ТОВ "Ре-Транс".
  51. Кужільна Ігор Григорович - ймовірно, співвласник і керівник ТОВ "Статус Пайп".
  52. Соколовський Валерій Валентинович - ймовірно, господар ресторанного комплексу на Новообухівському шосе "Три мушкетери", засновник ТОВ: "Євробуд-2000" "Євробуд-2002" і "Барса-Інтернешнл".
  53. Пономаренко Андрій Володимирович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Миколи Тищенка.
  54. Кравчишин Ігор Олексійович - керівник PR-департаменту НАК "Нафтогаз України", а також довірена особа кандидата в народні депутати на позачергових парламентських виборах 2019 року Романа Грищука.
  55. Кучеренко Тетяна Євгенівна - можливо, господиня ТОВ "Бізнес Комплект Продукт".
  56. Басовский Володимир Олександрович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Святослава Юраша, перший глава Громадської бюджетної комісії при КМДА.
  57. Ісаєва Дар'я Владиславівна - світський хронікер чоловічого глянцевого журналу Proman Ukraine.
  58. Слюсарев Тихон Олександрович - засновник ТОВ "Алти-Бізнес", брат екс-кандидата в народні депутати від ВО "Батьківщина" Івана Слюсарева.
  59. Скрипникова Катерина Сергіївна - керівник благодійного фонду "Повертайся до життя" і ТОВ "Арт Сек'юріті Груп".
  60. Карабаєв Таніель Таіровіч - колишній начальник Дніпровського райздрава.
  61. Смирнова Віка В'ячеславівна - співзасновник ГО "Центр політико-правової освіти".
  62. Карельських Денис Ігорович - почесний працівник архітектури і будівництва, колишній директор ТОВ "Каргон".
  63. Венгелевская Лоліта Миколаївна - схоже, випускниця Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва ім. Л. Утьосова.
  64. Гурин Микола Володимирович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Святослава Юраша.
  65. Лактіонова Тетяна Юріївна - начальник управління соціального захисту Солом'янської РДА.
  66. Ромась Михайло Олександрович - голова ГО "Центр захисту прав суспільства Голосієво".
  67. Невмержицький Віталій Петрович - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Максима Перебийніс.
  68. Литвинова Ірина Анатоліївна - помічник народного депутата України від партії "Слуга народу" Богдана Яременка, з 2016 року консультант у Верховній Раді.
  69. Казанік Максим Олександрович - засновник і керівник декількох комерційних компаній, творець і керівник благодійного фонду "Об'єднання" Самопоміч ".
  70. Батьово Алла Ігорівна - сімейний лікар, співробітник некомерційного КП "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1".
  71. Калугін Сергій Олександрович - або футболіст, або Саєнтолог, або ж помічник народного депутата VII скликання Андрія Павловського від фракції БЮТ.
  72. Кузняк Олександр Володимирович - довірена особа кандидата в народні депутати на виборах 2019 року Анни Пуртова від фракції "Слуга народу".
  73. Загінай Юлія Віталіївна - колишня співробітниця групи компаній "Наша карта" і ресторану "Сейф" народного депутата України від партії "Слуга народу" Миколи Тищенка.
  74. Єрофєєв Андрій Сергійович - координатор проектів Громадського бюджету Києва.
  75. Мохова Надія Володимирівна - столичний адвокат, працює в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
  76. Подолян Павло Сергійович - можливо, засновник і керівник декількох транспортних компаній, або фізособа-підприємець, що працює в Солом'янському районі Києва як ресторатор.
  77. Леонов Юрій Петрович - можливо, начальник відділу земельних відносин київського КП "Спецжитлофонд".
  78. Григор'єва Оксана Володимирівна - ймовірно, керівник ГО "Молодіжний центр Атлантичної ради України" і співзасновник ГО "Група взаємодопомоги".
  79. Шашкина Людмила Олексіївна - член Громадської ради при Дніпровській РДА.
  80. Шимко Олександр Григорович - ймовірно, перший заступник начальника Комунальної служби перевезень КМДА.
  81. Шевченко Андрій Володимирович - або підприємець, або київський нотаріус, або ж колишній начальник Регіональної експертно-технічної лабораторії ДП "Київський експертно-технічний центр".
  82. Козак-Русинка Анна Валеріївна - політолог, в цьому році закінчила Київський національний університет ім. Т. Шевченка.
  83. Головатенко Ірина Олександрівна - помічник-консультант народного депутата України від партії "Слуга народу" Романа Грищука.
  84. Сергєєва Юлія Михайлівна - адвокат, координатор проектів "Маю право", правозахисниця.
  85. Кузьменко Євген Андрійович - можливо, засновник і бенефіціар декількох компаній, що спеціалізуються на придбанні, продажу, управлінні нерухомістю.
  86. Гетьман-Гнідунец Лариса Олександрівна - підприємець, популяризатор спорту.
  87. Никифоров Карен Сергійович - помічник-консультант народного депутата від "Слуги народу" Святослава Юраша.
  88. Галецька Руслана Віталіївна - за деякими даними, представник благодійного фонду "Дзвін надії", що потрапила в список за протекцією нардепа Богдана Яременка.
  89. Богдан Ірина Миколаївна - людина з таким ПІБ був помічником-консультантом нардепа VII і VIII скликань ВР Віктора Пинзеника (який в Раду минулого скликання пройшов від "Блоку Петра Порошенко", а позаминулого - від партії "УДАР" Віталія Кличка).
  90. Сирота Святослав Анатолійович - співзасновник і керівник благодійної організації "БФ арбітрів, спортсменів і ветеранів спорту".
  91. Горбань Дмитро Андрійович - завідувач травмпункту Київської міської клінічної лікарні № 6.
  92. Заїка Анжела Вадимівна - співробітниця Офісу простих рішень і результатів, помічник-консультант депутата Київради VIII скликання Сергія Башлакова.
  93. Поповиченко Олександр Михайлович - помічник-консультант (на платній основі) нардепа Людмили Буймистер.
  94. Степенко Олександр Миколайович - засновник ряду фірм, які фігурують в історії з "комп'ютером Дениса Комарницького" і розкраданням бюджетних коштів киян.
  95. Попович Вікторія В'ячеславівна - багаторічний керівник ТОВ "Інвестиційно-будівельна компанія Обрій".
  96. Устенко Олександр Сергійович - помічник-консультант народного депутата України Романа Грищука.
  97. Пряженкова Наталія Олександрівна - помічник-консультант нардепа Павла Павлиш (фракція "Слуга народу").
  98. Кулеба Анастасія Володимирівна - засновник і керівник благодійної організації "Вільна платформа комунікацій".
  99. Савенко Данило Миколайович - людина з таким ПІБ працює головним спеціалістом відділу управління власністю та державних закупівель Управління міжнародного співробітництва та державних закупівель Держагентства автомобільних доріг.
  100. Юхименко Вікторія Василівна - можливо, приватний підприємець (ФОП), основний вид діяльності - надання в оренду або експлуатацію нерухомості.
  101. Сенча Володимир Сергійович - повний тезка в 2018 році балотувався до Київради VIII скликання за списком партії "Сила громад" Антона Яценко (№ 3). На той момент він вказав в біографії, що є юрист-консультантом в компанії "АКТІО".
  102. Васюков Роман Олександрович - можливо, колишній віце-мер Миколаєва, який звільнившись навесні 2014 року через миколаївської мерії, зайнявся бізнесом і переїхав до Києва.
  103. Конопелько Микола Володимирович - громадський діяч, який разом з відомим доктором Євгеном Комаровський недавно заснував громадську ініціативу "Здоровий місто".
  104. Кухаренко Яніна Дмитрівна - можливо, столичне фізособа-підприємець (торгівля через Інтернет і поштові сервіси).
  105. Тесленко Наталія Олександрівна - можливо, заступник декана з наукової роботи факультету міжнародної торгівлі та права Київського національного торговельно-економічного університету.
  106. Сиротенко Роман Олександрович - представник Київської міської організації "Слуги народу" в Київській ТВК. Повний тезка Сиротенко - судовий розпорядник у Верховному Суді.
  107. Неустроєва Олена Олександрівна - можливо, київський дизайнер.
  108. Кушнір Богдан Сергійович - можливо, директор Другого Київського місцевого центру надання вторинної правової допомоги.
  109. Шинкаренко Анна Володимирівна - можливо це колишній провідний спеціаліст консультаційно-реєстраційного сектора відділу прийому громадян Управління надання державної соцдопомоги виконкому Сумської міськради або дочка директора ДП "ГІОЦ Укрзалізниці" Володимира Мурзіна.

Окружні списки партії "Слуга народу" на виборах до Київської міської ради.

Виборчий округ № 1, Голосіївський район:

  1. Богдан Ірина Миколаївна.
  2. Романенко Євген Олександрович.
  3. Васюков Роман Олександрович.
  4. Вітренко Андрій Олександрович.
  5. Белоцкая Ірина Володимирівна.
  6. Ромась Михайло Олександрович.
  7. Ісаєва Дар'я Володимирівна.
  8. Подолян Павло Сергійович.
  9. Заїка Анжела Вадимівна.
  10. Брагін Ігор Григорович.

Виборчий округ № 2, Дарницький район:

  1. Серганова Марина Вікторівна.
  2. Конопелько Микола Володимирович.
  3. Островська Мар'яна Валентинівна.
  4. Слюсарев Тихон Олександрович.
  5. Невмержицький Віталій Петрович.
  6. Леонов Юрій Петрович.
  7. Федоренко Юрій Сергійович.
  8. Савенко Данило Миколайович.
  9. Скалецька Зоряна Степанівна.
  10. Григор'єва Оксана Володимирівна.
  11. Гетьман-Гнідунец Лариса Олександрівна.

Виборчий округ № 3, частини Деснянського району:

  1. Маляр Ганна Василівна.
  2. Буханевич Андрій Іванович.
  3. Костюк Андрій Володимирович.
  4. Скрипникова Катерина Сергіївна.
  5. Соколовський Валерій Валентинович.
  6. Никифоров Карен Сергійович.
  7. Кулеба Анастасія Володимирівна.
  8. Шимко Олександр Григорович.

Виборчий округ № 4, частина Деснянського району:

  1. Мельничук Тарас Петрович.
  2. Обущак Іван Анатолійович.
  3. Сажко Юлія Сергіївна.
  4. Литвинова Ірина Анатоліївна.
  5. Пашина Лілія Василівна.
  6. Галецька Руслана Віталіївна.
  7. Шевченко Андрій Володимирович.
  8. Кухаренко Яніна Дмитрівна.

Виборчий округ № 5, частина Дніпровського району:

  1. Сітак Олександр Володимирович.
  2. Крушановський Юрій Сергійович.
  3. Кузьменко Людмила Сергіївна.
  4. Вдовиченко Геннадій Павлович.
  5. Шашкина Людмила Олексіївна.
  6. Бурдукова Вікторія Вадимівна.
  7. Казанік Максим Олександрович.

Виборчий округ № 6, частини Дніпровського району:

  1. Палійчук Юлія Володимирівна.
  2. Дубей Андрій Ігорович.
  3. Присяжнюк Мар'яна Миколаївна.
  4. Олицька Анна Михайлівна.
  5. Карабаєв Даніель Таіровіч.
  6. Присяжнюк Михайло Олександрович.
  7. Смирнова Віка В'ячеславівна.
  8. Калугін Сергій Олександрович.

Виборчий округ № 7, Оболонський район:

  1. Вандін Євген Валерійович.
  2. Трубіцин Владислав Сергійович.
  3. Антонова Олена Юріївна.
  4. Антоненко Гліб Анатолійович.
  5. Батаева Алла Ігорівна.
  6. Кучерявий Олександр Олександрович.
  7. Козак-Русинка Анна Валеріївна.
  8. Кузьменко Євген Андрійович.
  9. Кушнір Богдан Сергійович.

Виборчий округ № 8, Печерський район:

  1. Іщенко Ганна Михайлівна.
  2. Кушка Олександр Володимирович.
  3. Кучеренко Тетяна Євгенівна.
  4. Говорова Олена Іванівна.
  5. Кузняк Олександр Володимирович.
  6. Кондратенко Катерина Володимирівна.
  7. Дячук Михайло Дмитрович.
  8. Тесленко Наталія Олександрівна.

Виборчий округ № 9, Подільський район:

  1. Селик Віталій Григорович.
  2. Кужільна Ігор Григорович.
  3. Сиротенко Роман Олександрович.
  4. Юхименко Вікторія Василівна.
  5. Неустроєва Олена Олександрівна.

Виборчий округ № 10, частина Святошинського району:

  1. Кисельов Олексій Володимирович.
  2. Богдан Дмитро Іванович.
  3. Дзьоба Тарас Ігорович.
  4. Андрієвська Евеліна Геннадіївна.
  5. Сенча Володимир Сергійович.
  6. Венгелевская Лоліта Миколаївна.

Виборчий округ № 11, частина Святошинського району

  1. Зантарая Георгій Малхазовіч.
  2. Глухів Максим Володимирович.
  3. Пономаренко Андрій Володимирович.
  4. Ушкалова Катерина Ігорівна.
  5. Загінай Юлія Віталіївна.
  6. Сирота Святослав Анатолійович.
  7. Боєчко Андрій Романович.

Виборчий округ № 12, Солом'янський район:

  1. Семенова Ксенія Ігорівна.
  2. Карельських Денис Ігорович.
  3. Івахненко Ірина Сергіївна.
  4. Кравчишин Ігор Олексійович.
  5. Попович Вікторія В'ячеславівна.
  6. Лактіонова Тетяна Юріївна.
  7. Єрофєєв Андрій Сергійович.
  8. Кискин Юрій Володимирович.
  9. Головатенко Ірина Олександрівна.
  10. Горбань Дмитро Андрійович.
  11. Устенко Олександр Сергійович.
  12. Степенко Олександр Миколайович.

Виборчий округ № 13, Шевченківський район:

  1. Шацьких Володимир Володимирович.
  2. Гірін Владлен Наумович.
  3. Басовский Володимир Олександрович.
  4. Байдан Наталія Миколаївна.
  5. Сергєєва Юлія Михайлівна.
  6. Мохова Надія Володимирівна.
  7. Гурин Микола Володимирович.
  8. Пряженкова Наталія Олександрівна.
  9. Поповиченко Олександр Михайлович.
  10. Шинкаренко Анна Володимирівна.
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

    Коментар

    Блоги

    Андрій Вихопень

    Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

    Олександр Ярема

    Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

    Мирослав Дністрянський

    Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: