• Головна
  • Новини
  • Великдень на карантині: глави церков Львова обговорять формат святкування на відеоконференції

07.04.2020, 21:55

Великдень на карантині: глави церков Львова обговорять формат святкування на відеоконференції

Глави церков Львова в середу обговорять у режимі відеоконференції формат проведення Великодніх богослужінь у місті, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

"Завтра вранці ми збираємо в Zoom усіх владик, які працюють у Львові, і будемо проговорювати, як правильно реалізовувати ті послання, які дали глави церков, меседж президента", - сказав Садовий у вівторок ввечері в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Думаю, що все буде незвично (святкування Пасхи - ІФ-У), але з точки зору безпеки правильно. Люди мають бути вдома, будемо дивитися богослужіння", - додав він.

За словами мера, у Львові відбувається масове тестування на коронавірус. "У нас 32 людини інфіковані", - сказав Садовий, додавши, що в місті не спостерігається серйозної динаміки зростання захворювання Covid-19.

  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: