26.07.2021, 12:10

Ватикан показав усю свою нерухомість

Ватикан вперше в історії показав, яку кількість нерухомісті має та де вона розміщенаВатикан впереше показав усю свою нерухомість.

Про це пише Gazeta.ua.

Розкрита інформація міститься в двох документах: консолідованому фінансовому звіті за 2020 рік для Святого Престолу і першому публічному бюджеті Управління майна Святого Престолу (APSA).

APSA управляє нерухомістю та інвестиціями, виплачує заробітну плату і діє як відділ закупівель і відділ кадрів. Його 30-сторінковий бюджет показав, що має 4051 об'єкт нерухомості в Італії і близько 1120 за кордоном, зокрема в престижних районах Лондона, Женеви, Лозанни і Парижа. Сюди не враховували посольства по всьому світу.

Близько 14% італійської власності здавали в оренду за ринковими цінами, решту - за зниженими, багато з них - церковним службовцям. Близько 40% об'єктів є інституційними будівлями, такими як школи, монастирі і лікарні.

У Ватикані затримали кардинала Анджело Беччіу за підозрою у фінансових злочинах. Його звинуватили у розкраданні, відмиванні грошей, шахрайстві, вимаганнях та зловживанні службовим становищем.

Разом з 73-річним кардиналом затримали двох найвищих посадових осіб Ватиканського підрозділу фінансової розвідки. Вони постануть перед судом 27 липня через багатомільйонний скандал, пов'язаний із придбанням Ватиканом будинку у Лондоні.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: