02.07.2024, 08:57

Ватерполісти зі Львівщини вибороли Кубок України

ВК "Динамо Львів"вибороло Кубок України з водного поло серед чоловіків. У змаганнях вони перемогли команди з Києва, Харкова, Маріуполя та Закарпаття

Про це повідомляє управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Кубок України з водного поло відбувся у Львові з 27 по 30 червня. Участь у змаганнях взяли команди зі Львова, Києва, Харкова, Маріуполя та Закарпаття. У фінальній грі зустрілися ВК "Маріуполь" та ВК "Динамо Львів". Ватерполісти зі Львівщини перемогли з рахунком 14-5.

Для "динамівців" це 13 здобутий Кубок України

"Дуже приємно, що вперше за 10 років у фіналі Кубка України грає команда з Маріуполя. Важливо, що цей клуб зберегли. Федерація працює, клуби грають і, не зважаючи на війну, ми рухаємося вперед і зберегли майже всі види спорту, які з початком повномасштабної війни були у критичному стані", – зазначив Вадим Гутцайт, президент Національного олімпійського комітету України.

За бронзу змагалися команда Клубу ігрових видів спорту зі Львова та ВК "Харків". Третє місце посіли харків’яни з рахунком 16-9.