• Головна
 • Новини
 • Вартість будівництва школи у Малехові вже зросла до 106 млн грн

30.10.2020, 12:44

Вартість будівництва школи у Малехові вже зросла до 106 млн грн

Сьогодні, 30 жовтня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради затвердили проектну документацію на будівництво за проектом «Коригування проекту будівництва школи в с. Малехів Жовківського району Львівської області». Відтак, кошторисна вартість будівництва школи становитиме 106 млн грн.

Про це повідомила пресслужба міської ради Львова.

Це рішення є наслідком виконання доручення міського виконавчого комітету щодо передачі функції замовника робіт з будівництва цієї школи ЛКП «Зелене місто». Ми розробили проект, який вже пройшов експертизу. Зараз його затверджуємо.

Кошторисна вартість цього будівництва — 106 млн грн", — зазначив очільник ЛКП «Зелене місто» Святослав Євтушенко.

Зокрема, заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач наголосив на важливості будівництва школи у с. Малехові, що увійшло до складу Львівської ОТГ.

«Малехів увійшов у Львівську ОТГ, тому це так чи інакше буде нашою відповідальністю з наступного року. Тому дуже важливо вирішити це питання», — додав Любомир Зубач.

Нагадаємо, у грудні 2019 року на виконавчому комітеті Львівської міської ради прийняли рішення «Про надання ЛКП «Зелене місто» функцій замовника на будівництво об’єкта «Будівництво школи в с. Малехів Жовківського району Львівської області». Відтак, ЛКП «Зелене місто» відновить призупинені роботи з будівництва школи.

Будівництво школи у Малехові триває відповідно до договору про спільну діяльність між Львівською міською радою та Малехівською сільрадою щодо рекультивації Грибовицького сміттєзвалища. За цим договором Львів також був зобов’язаний провести в селі каналізацію, капітальний ремонт водопроводу, збудувати амбулаторію сімейного типу. Також Львів щороку виділяє селу 600 тис. грн на оздоровлення дітей.

Школу почали будувати у 2007-2008 роках, але згодом зупинили будівництво. 

2016 року провели тендер на добудову, але після обстежень  виявилось, що будівля зруйнувалась і її слід демонтовувати. 

2018 року  провели новий тендер. Перемогло львівське ТОВ «Салон «Архітектура. Будівництво. Дизайн». За 60 359 тис. грн підрядник до кінця 2019 року або до фактичного завершення робіт мав, зокрема, звести стіни, облаштувати водопостачання та водовідведення, опалення і вентиляцію, провести усі внутрішні та зовнішні оздоблювальні роботи.

Потім роботи знову зупинили.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: