• Головна
 • Новини
 • ВІдійшов у засвіти один із найталановитіших львівських боксерів - Юрій Тхоровський

29.07.2021, 20:41

ВІдійшов у засвіти один із найталановитіших львівських боксерів - Юрій Тхоровський

25 липня на 72-му році життя помер видатний львівський боксер Юрій Тхоровський, якого автор книги «Історія львівського боксу» В'ячеслав Слончинський вважає найталановитішим львівським боксером в історії (разом із Андрієм Котельником).

Про це повідомило відділення НОК України у Львівській області.

Юрій Тхоровський – дворазовий чемпіон СРСР (1975, 1976), чемпіон Спартакіади народів СРСР (1975), чемпіон Європи серед залізничників (1972), майстер спорту СРСР міжнародного класу. Міжнародну кар’єру львівського боксера зламала радянська система, яка в середині 70-х років минулого століття зробила його «невиїзним». Через це він пропустив чемпіонати Європи 1975 року та Олімпійські ігри 1976 року, хоча був значно сильніший за свого прямого конкурента Валерія Лімасова з РРФСР. Вони зустрічалися тричі і щоразу сильнішим ставав львів’янин. Але через «політику» закордон випускали тільки Лімасова, де він став дворазовим чемпіоном Європи (1975, 1977), а 1976 року представляв Радянський Союз на Олімпійських іграх в Монреалі.

За стилем ведення бою Юрій Тхоровський був типовим «контровиком»: любив, щоб атакували його, а сам працював другим номером. Розповідають, що він володів дивовижною здатністю передбачати дії своїх суперників. Навіть проти тих, хто володів потужними ударами і сповідував силовий натиск, Тхорівський діяв сміливо і холоднокровно: тонко відчував небезпечні для себе ситуації, своєчасно парирував їх надійним захистом і точними контрударами набирав очки.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: