• Головна
  • Новини
  • В зоні ООС виявили російський безпілотник, яким бойовики корегували обстріл українських позицій

13.10.2021, 15:33

В зоні ООС виявили російський безпілотник, яким бойовики корегували обстріл українських позицій

Літальний апарат перехопили на лінії розмежування.

Про це повідомили в пресслужбі СБУ.

СБУ викрила учасників незаконних збройних формувань так званих «Л/ДНР» на використанні російських безпілотних літальних апаратів. У ході розслідування ідентифіковано ворожий безпілотник, який використовували для обстрілу позицій Збройних сил України.

Даний літальний апарат перехопили на лінії розмежування. Бойовики використовували його для ведення розвідки та коригування обстрілу позицій українських військових.

За даними експертизи, перехоплений літальний апарат є бойовим безпілотником «Гранат-1», який виробляють на одному з підприємств воєнно-промислового комплексу РФ.

Наразі у межах кримінальних проваджень, розпочатих слідчими СБУ за:

  • ч.ч. 2, 3 ст. 258 (терористичний акт);

  • ч.ч. 1, 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України, триває розслідування для встановлення всіх обставин протиправної діяльності і притягнення до відповідальності винних осіб.

Крім того СБУ передала на експертизу ще 2 ворожі безпілотники, які були перехоплені на лінії розмежування.

Заходи із викриття правопорушень проводили співробітники Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: