• Головна
 • Новини
 • В університеті Ужгорода відновилося навчання після спалаху дифтерії

05.11.2019, 19:26

В університеті Ужгорода відновилося навчання після спалаху дифтерії

У місті було проведено близько 13 тисяч щеплень як дорослим, так і дітям, серед них - 2436 студентів.

В Ужгороді відновить навчальний процес медичний факультет №2 Національного університету, серед студентів якого було зафіксовано спалах дифтерії. Як повідомляє прес-служба Ужгородської міськради, таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні протиепідемічної комісії у вівторок, 5 листопада, передає Кореспондент.

Відзначається, що ситуація в місті стабілізувалася.

"Минуло 1,3 максимальних інкубаційних періоди без виявлення нових випадків захворювань на дифтерію (з 24 жовтня 2019 року), що є ознакою локалізації спалаху", - йдеться в повідомленні.

Сімейні амбулаторії всі ці дні активно працювали. Було проведено близько 13 тисяч щеплень як дорослим, так і дітям, серед них - 2436 студентів УжНУ, зокрема 1117 іноземних студентів.

В результаті, було прийнято відновити навчальний процес на закритому раніше на карантин факультеті. Разом з тим, зберігаються обмеження - студенти, які не надали документи про вакцинацію, не будуть допущені до клінічних баз. Крім того, керівництву УжНУ порекомендували розробити механізми зарахування іноземних студентів з документально підтвердженими даними про вакцинацію, а українських абітурієнтів зобов'язати надавати форму 063-О (карту профілактичних щеплень).

Нагадаємо,в Ужгороді зафіксували спалах дифтерії в місцевому університеті. Через дифтерію на Закарпатті оголосили надзвичайну ситуацію локального характеру.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: