• Головна
 • Новини
 • В українки виявили гарячку денге після подорожі на Балі

11.04.2019, 18:38

В українки виявили гарячку денге після подорожі на Балі

У жительки Київської області виявили гарячку денге після поїздки на індонезійський острів Балі, загалом з початку року зареєстровано два випадки.

Про це УНН повідомляє з посиланням на дані звіту Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України.

"За результатами лабораторних досліджень у мешканки Київської області, яка захворіла 20 березня 2019 року, діагностовано гарячку денге. Хвора з 21 лютого 2019-го до 21 березня 2019-го перебувала в Індонезії (острів Балі). Під час подорожі проживала в готелях, харчувалася в ресторанах та кафе. Під час відпочинку зауважувала укуси комарів", - вказали у ЦГЗ МОЗ.

Як вказано, хвороба розпочалася з підвищення температури до 38,5°С, появи головного болю, неодноразової блювоти. Жінка звернулася по медичну допомогу в Боярську центральну районну лікарню 23 березня 2019 року, того ж дня хвору перевели до інфекційного відділення №2 Олександрівської клінічної лікарні.

"2 квітня 2019 року, після отримання результатів лабораторних досліджень, діагноз змінено на "гарячку денге", - зазначили у ЦГЗ МОЗ.

У Центрі МОЗ відзначили, що специфічного лікування хвороби не існує. В Україні нема умов для поширення гарячки денге, реєструють поодинокі завізні випадки у людей, які подорожували до країн Південно-Східної Азії (Таїланд, Мадагаскар, Балі та ін.).

"У 2019 році зареєстровано два випадки, підтверджені вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я", - додали у ЦГЗ.

На сьогодні не існує зареєстрованих вакцин від гарячки денге. Щоб запобігти зараженню, ВООЗ пропонує контролювати популяцію комарів і захищати людей від укусів цих комах.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Квартал 95 вже написав концерт без Зеленського

  Коментар

  Блоги

  Оксана Кришталева

  Нас постійно супроводжують різні звуки, але ми не надаємо їм належного значення

  Дмитро Снєгирьов

  «Я мзду не беру, мне за державу обидно»: про важку долю актора Павла Луспєкаєва

  Андрій Вихопень

  Я розумію, чому важливо для Порошенка шоу 14 квітня