• Головна
 • Новини
 • В онкологічній лікарні Тернополя, крім плати за операцію, ще беруть 2500 грн - на ремонт

14.05.2019, 08:09

В онкологічній лікарні Тернополя, крім плати за операцію, ще беруть 2500 грн - на ремонт

В онкологічній лікарні Тернополя, крім плати за операції, ще беруть 2500 грн - начебто на ремонт лікарні.

Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив Володимир Кулак, радник голови Тернопільської ОДА з питань медицини. 

Володимир Кулак через лікарську халатність лікарів Жидачівської районної лікарні у 2017 році втратив сина.

Володимир Кулак: "Хабарі і хамське відношення до пацієнтів в лікарнях, лупаємо сю скалу! Озвучив цю біду і факти, сьогодні на апаратній-селекторній нараді в ОДА. Не марно все! До мене як до радника голови ОДА, звернулись пацієнти онкологічної лікарні, що з них в добровільно-примусовому порядку, з кожного пацієнта який поступає на операцію, крім самої плати за операцію!!!, додатково збираються кошти, а саме 2 500 гривень ніби на ремонт лікарні! Збирає стрілочник медсестра, з трактуванням;"Бо держава нас не фінансує, треба здавати!!! 
Якщо б це була правда..., а реально на цю лікарню за останні роки вложено десятки мільйонів гривень, немає зовсім проблем з фінасуванням, маю всі цифри!!! ОСЬ ЧОМУ ЛЮДИ ТАК ГОЛОСУЮТЬ! ВЕДМЕЖА ПОСЛУГА! І ця ж медсестра, і ті пацієнти, потім голосують за клоунів, бо ж держава погана, бо влада злочинна й краде!!! А зло внизу, тут серед нас, шкодить, вбиває країну! Сумно!!!

..а в тій лікарні навіть в жіночки інваліда, забрали й не подивились може й останнє, правда надали знижку тисячу грн.. взявши 1500 грн, а ще там хто хоче лежати в реанімації, ліжко-місце 500 грн доба,, ноу-хау, стимул виздоровлювати пошвидше, бо родина може не витримати фіннавантаження. І оплативши ці всі побори, ти все одно можеш не дочекатися в палаті людяного відношення і будеш ходити зі штативом по коридору, щоб тобі відключили крапельницю, бо медсестра десь щезла, а коли ти її знайдеш почуєш відповідь, не подобається, йдіть в платну лікарню.. ніби в них безкоштовно.. на папері безкоштовно все в кишеню! Хіба такі будуть за медичну реформу?! Звичайно що ні! Вони навчились десятиліттями ловити рибу у мутній воді!

P.S. біда наша що наші люди РАБИ, бо жаліються, хочуть якісних змін, а щоб зміни відбулись треба когось покарати! Треба заява, а заяву писати всі бояться.. не написали(( як це побороти?!

P.P.S. за висновками наради, отримано протокольне доручення голови ОДА, викорінити таке явище, а я отримав усну подяку голови ОДА. Лупаємо сю скалу! Ми на вірному шляху.. Шлях подолає той, хто йде!".

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Сім'я і здоров'я

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: