• Головна
  • Новини
  • "В очікуванні війни - вгамуймо тривогу і заспокоймося!", - Гриценко

24.01.2022, 12:08

"В очікуванні війни - вгамуймо тривогу і заспокоймося!", - Гриценко

Психоз і паніка продовжують наростати. Хтось уже пакує тривожні валізи і шукає хатинку в селі куди подалі, щоб сховатися. Хто багатший, уже виймає гроші з банку і переводить закордон чи пакує готівкою валюту в дорогу далеку.

Про це пише політик Анатолій Гриценко на своїй сторінці у ФБ. 

І це пише: "Хтось поповнює запаси палива і дров, ліків і продуктів. Щодня, залякуючи одне одного, віялом поширюються апокаліптичні сценарії наступу Путіна і війни на всій території України. Дзвонять, пишуть, питають: коли почнеться війна? Моя відповідь: вгамуймо свою тривогу, заспокоймося, ніякого широкомасштабного наступу Путіна - не буде.

Іде гра нервів, перевірка на міцність і силу духу. Ідуть торги, високі геополітичні. Так, усе це навколо нас і про нас також, але не ми там граємо першу скрипку, і не другу, й не третю. Іде пошук слабкої ланки, яка не витримає і здасться першою. Багато хто спонукатиме здатися нас, Україну, дотискаючи під страхом нової війни до "имплементации Минских соглашений, особого статуса, всеобщей амнистии" та інших хотєлок Путіна, аби зруйнувати нашу країну зсередини і позбавити її права обирати свій курс, без нової війни. От тут, нам треба вистояти, суспільству і владі треба вистояти. Бо втюхати нам який небудь Мінськ-3 разом із вороже налаштованим до України і вже переважно з російськими паспортами ОРДЛО - таке можливо, але лише якщо ми дозволимо ворогу себе залякати. І провокації й локальні загострення на фронті можливі.

Тож спокою і душевних сил нам з Вами і українським солдатам, а українській владі - витримати зовнішній тиск і не дозволити зробити Україну найслабшою ланкою у цій нервовій і напруженій глобальній грі!".

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: