• Головна
 • Новини
 • В мери Одеси зареєстрували Саакашвілі, двох Зеленських та ще чотирьох Філімонових

30.09.2020, 14:20

В мери Одеси зареєстрували Саакашвілі, двох Зеленських та ще чотирьох Філімонових

Одеська територіальна виборча комісія оприлюднила нові постанови про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови Одеси. Серед них - двоє Володимирів Зеленських та четверо Філімонових.

Про це пише Суспільне.

Один з “Філімонових” народився 1994 року та, згідно з постановою ТВК, працює заступником директора ТОВ “Слуга народу”. Утім звати його не Олег, а Володимир. Кандидата висунула політсила “Наша земля”.

Партія “Стабільність та справедливість” висунула кандидатом Олега Філімонова, який мешкає в місті Біла Церква. Як і попередній кандидат, він працює заступником ТОВ “Слуга народу”.

Ще один Олег Філімонов, який працює заступником директора ТОВ “Слуга народу”, однак мешкає в місті Сміла Черкаської області йде в мери Одеси від політичної партії “Студентська партія України”. “Четвертий” Філімонов “працює” там само та живе в Одесі.

Крім того, від “Циганської партії України” Одеська ТВК зареєструвала кандидатом Зеленського Василя з Луганської області. Він народився у 1954 році та, як і четверо Філімонових, працює заступником директора ТОВ “Слуга народу”. Другий Зеленський представляє політсилу “Молодь до влади”, живе на Луганщині та викладає фізкультуру в одній із місцевих шкіл.

Також виборча комісія повідомила про реєстрацію кандидатом в міські голови Одеси Саакашвілі Міхеіла Володимировича. Тезка експрезидента Грузії народився 1990 року, безробітний та живе в Києві. На вибори йде від “Блоку Міхеіла Саакашвілі”.

“Блок Дарта Вейдера” на виборах представлятиме Дарт Миколайович Вейдер. Він живе в Одесі та працює оператором допомоги в громадській організації “Мото хелс”.

Зазначимо, територіальна виборча комісія відмовила в реєстрації Труханову Богдану Юрійовичу.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: