20.09.2021, 16:59

В Україну прийшла метеорологічна осінь

Вчора середньодобова температура повітря знизилася нижче за 15 градусів тепла. Очікуються подальші похолодання.

В Україні з минулої неділі розпочалася метеорологічна осінь, яка цьогоріч прийшла на три дні пізніше за норму. Про це в понеділок, 20 вересня, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія, передає Кореспондент.

"Середньодобова температура повітря в цей день знизилася нижче за 15 градусів тепла і склала 11,9 градуса тепла. За прогнозом Українського гідрометцентру, температура повітря й надалі буде знижуватися", - йдеться в повідомленні.

Як відзначають кліматологи, нинішнє метеорологічне літо, яке почалося 14 травня, закінчилося 18 вересня і загалом тривало 128 днів. Найдовшим літо було в 2012 році - воно тривало 166 днів.

За кліматичної норми 1991 - 2020 рр., нинішня кліматична осінь почалася на три дні пізніше від терміну. Пізніше метеорологічна осінь у Київ прийшла минулого року - 15 жовтня.

Тим часом у Карпатах температура повітря опустилася до 0 градусів, повідомляє Чорногорський гірський пошуково-рятувальний пост.

Зокрема, спад температури виявили сьогодні на горі Піп Іван Чорногірський, розташованій на кордоні Івано-Франківської та Закарпатської областей.

"Станом на 10:20 20.09 на г. Піп Іван Чорногірський хмарно, дощ, вітер південно-західний, 3-4 м/с., температура навколишнього середовища 0 градусів," - йдеться в повідомленні.

Там також опублікували фото станції, навколо якої видно іній на траві.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: