• Головна
  • Новини
  • В Україні суттєво збільшилася кількість ДТП, які трапилися з вини дітей

18.09.2023, 11:24

В Україні суттєво збільшилася кількість ДТП, які трапилися з вини дітей

В Україні більшає ДТП, в яких травмувалися або загинули діти, причому, суттєво збільшилася кількість ДТП, які трапилися з вини самих дітей.

Про це повідомляє платформа відкритих даних Опендатабот.

Так, за вісім місяців 2023-го, порівнюючи з аналогічним періодом 2021 року, в Україні сталося на 7% більше аварій, в яких травмувалися або загинули діти — більш як 2,6 тис.

Загалом з січня по серпень поточного року в таких дорожньо-транспортних пригодах 116 дітей загинуло та більш як 3 тис. дітей отримали травми.

Протягом останніх трьох років незмінним лідером за кількістю ДТП з загиблими та/або травмованими, скоєними за участю дітей, залишається Львівщина. За 8 місяців 2023 року на Львівщині сталося 275 таких ДТП — на 12% більше до відповідного періоду 2021 року.

Це 10% від загальної кількості таких ДТП по країні. Друге та третє місце посідають Дніпропетровщина (208) та Київщина (198).

Також варто зазначити, що у 2023-ому суттєво збільшилася кількість ДТП з загиблими й травмованими, які трапилися саме з вини дітей — 433 таких інцидентів за вісім місяців. Це в 1,5 раза більше, ніж було в січні-серпні 2021 року. 

У таких аваріях в поточному році вже загинуло 14 дітей, а ще 514 отримали травми. До слова, останній показник у 2,2 раза перевищує показник відповідного періоду 2021-го.

  

 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: