• Головна
 • Новини
 • В Мукачево депутати затвердили план території під новий аеропорт

26.08.2021, 17:59

В Мукачево депутати затвердили план території під новий аеропорт

Сьогодні, на сесії Мукачівської міськради затвердили важливий документ не тільки для Закарпаття, а й України в цілому - детальний план території під новий міжнародний аеропорт, який фактично дає старт виготовленню проєкту.

Про це йдеться на сайті Мукачевської міської ради.

Андрій Балога - Мукачівський міський голова висловив сподівання, що асигнування на його будівництво в держбюджеті передбачать вже на наступний рік. Гроші на виготовлення детального плану виділили з бюджету Мукачева, з підрядною організацією був укладений договір на 900 тис. грн., його розробниками є "Український науково-проєктний інститут цивільного будівництва».

Аеропорт побудують за 5 кілометрів від міста, на 314 гектарах землі в межах місцевої громади. На кресленні визначені розташування забудов, система інженерних мереж, порядок організації руху тощо. Згідно з планом зможуть побудувати злітно-посадкову смугу довжиною 2 кілометри  800 метрів.

Аеропорт матиме два курси посадки без заходу на територію сусідніх держав, він забезпечить регулярне авіасполучення Закарпаття не лише з іншими регіонами України, ай країнами Європи та зможе прийняти 1 млн. 400 тис. осіб на рік. Детальний план території  був обговорений з громадськістю та погоджений на засіданні містобудівної ради.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: