• Головна
 • Новини
 • В Ізраїлі кількість загиблих українців зросла до семи, ще дев’ять вважаються зниклими безвісти – МЗС

12.10.2023, 13:05

В Ізраїлі кількість загиблих українців зросла до семи, ще дев’ять вважаються зниклими безвісти – МЗС

Люди загинули внаслідок бойових дій

Речник МЗС України Олег Ніколенко повідомив, що в Ізраїлі зросла кількість загиблих українців внаслідок бойових дій у ході палестинсько-ізраїльського конфлікту.

Про це він написав у Facebook.

“Кількість загиблих українців в Ізраїлі зросла до семи людей. Консули встановили їхні особисті дані, підтримують зв’язок із родичами та вживають заходів задля репатріації тіл”, – наголосив він.

Зазначається, що внаслідок бойових дій дев’ять громадян отримали поранення різного ступеню тяжкості, ще дев’ять українців вважаються зниклими безвісти. Українське посольство взаємодіє із ізраїльськими службами безпеки в контексті пошуку зниклих.

“Понад тисяча українських громадян звернулися за допомогою у виїзді з території Ізраїлю через скасовані авіарейси. Дипломати готують на суботу, 14 жовтня, перший евакуаційний рейс до Румунії. Працюємо над організацією додаткових евакуаційних рейсів. Деталі будуть надіслані громадянам, які надали свої дані в українське посольство в Тель-Авіві”, – додали у МЗС.

За словами Ніколенко, близько 200 українців заявили про бажання евакуюватися із Сектора Газа. Водночас через відсутність безпеки виїзд наразі неможливий.

“МЗС, українські посольства в Ізраїлі, Єгипті, Йорданії, а також інші причетні відомства України, докладають активних зусиль, аби якнайшвидше витягти наших людей”, – наголосив він.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: