• Головна
 • Новини
 • Посол Ізраїлю заявив про готовність надати Україні та Львову цивільну допомогу

23.02.2022, 21:19

Посол Ізраїлю заявив про готовність надати Україні та Львову цивільну допомогу

Сьогодні, 23 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з Послом Держави Ізраїль в Україні Міхаелем Бродським. Сторони говорили, зокрема, про безпеку та готовність Львова до можливих екстремальних ситуацій. У ході зустрічі Посол запевнив про готовність Ізраїлю надати Львову необхідну допомогу в медичній сфері, а також поділитися досвідом життя країни в стані постійної напруги та військової загрози.

При це повідомив пресслужба ЛМР.

Як зазначив міський голова Андрій Садовий, Львову цікавий досвід Ізраїлю як жити і бути успішними в умовах постійної загрози. Посол же відповів, що, якщо йдеться про найближчий час, то представити свій досвід ізраїльські спеціалісти зможуть за допомогою zoom-зв’язку.

«Ми повинні бути подібними до ізраїльтян, аби бути готовими в будь-яку секунду відбивати напади. Всі повинні мати навички володіння зброєю, всі повинні мати навички з надання домедичної допомоги. І це потребує кардинального переосмислення життя. До цього наші люди не дуже готові, але іншого варіанту нема. Або ми переосмислимо наше життя і залишимось країною, аби ми не переосмислимо наше життя – і буде велика біда. Ваш приклад дуже бажаний для нас.

Минулого року ми працювали у цьому напрямі з посольством Великобританії. Досвід Ізраїлю був би нам цікавий: як ви прогнозуєте ситуації, які є варіанти вирішення, які ваші протоколи. У моєму фокусі дві країни: Швейцарія - у плані територіальної оборони, Ізраїль – у плані життя і розвитку в умовах постійних стресів», - зазначив Андрій Садовий.

Також він зауважив, що місто розпочало готуватись до життя в умовах ймовірної загрози ще пів року тому. «Сьогодні ми можемо подавати воду при цілковитій відсутності електроенергії, зробили запаси медикаментів та всього необхідного, аби місто могло вижити в достатньо складних умовах. Тому і багато дипломатів сюди переїхало, бо почувають себе тут більш захищеними.

Моя відповідальність – це місто, координація з державою і допомога нашим військовим, які перебувають на передовій», - наголосив міський голова Андрій Садовий.

Також Посол Ізраїлю заявив про готовність надати країні та місту зокрема необхідну цивільну допомогу. «Якщо з вашого боку є якась потреба, в першу чергу у сфері медицини, то ми готові будь-яке звернення розглянути позитивно і дуже швидко», - зазначив Посол Міхаел Бродський. 

Міський голова Андрій Садовий зазначив, що якщо будуть військові дії – тоді, звісно, і медична допомога буде не зайвою.

Міхаел Бродський висловив сподівання, що ситуація в Україні стабілізується і співробітники посольства, попри приємність бути у Львові, повернуться до Києва.

«У нас змішані почуття: нам дуже приємно бути у Львові, нам тут добре, але сподіваємось, що ми тут не надовго, що повернемось до Києва. І щоб все було нормально, щоб все було мирно»,- підкреслив Посол Ізраїлю.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На кордоні з Угорщиною затримали мікроавтобус, у якому 17 чоловіків

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: