• Головна
 • Новини
 • Уряд затвердив адмінцентри та плани територій 1470 ОТГ. На зміни щодо Львівщини і ще 6 областей – доба

12.06.2020, 12:55

Уряд затвердив адмінцентри та плани територій 1470 ОТГ. На зміни щодо Львівщини і ще 6 областей – доба

Кабінет міністрів України затвердив адміністративні центри та плани територій 1470 об'єднаних територіальних громад 24 регіонів України.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, розпорядження Кабміну по 7 областях були прийняті з доопрацюванням в одноденний термін.

"Проєктами актів, які розроблені на основі затверджених Кабінетом міністрів України перспективних планів формування територій громад областей пропонується визначити адміністративні центри та затвердити території 1470 територіальних громад", - зазначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов під час розгляду відповідних проєктів розпоряджень Кабміну.

Він додав, що ухвалення цих документів також забезпечує формування та функціонування спроможних територіальних громад і відповідних органів місцевого самоврядування та проведення місцевих виборів на новій територіальній основі.

Відтак згідно з розпорядженнями уряду в України будуть сформовані: у Волинській області - 54 ОТГ, у Полтавській області - 61 ОТГ, у Дніпропетровській - 86 ОТГ, у Сумській - 51 ОТГ, у Миколаївській - 52 ОТГ, у Кіровоградській - 49 ОТГ, у Черкаській - 67 ОТГ, у Івано-Франківській - 62 ОТГ, у Рівненській - 64 ОТГ, у Вінницькій - 63 ОТГ, у Закарпатській - 69 ОТГ, у Київській - 69 ОТГ, у Чернігівській - 57 ОТГ, у Харківській - 56 ОТГ, у Луганській - 37 ОТГ, в Одеській - 91 ОТГ, в Чернівецькій - 52 ОТГ, в Запорізькій - 67 ОТГ, в Херсонській - 49 ОТГ, в Тернопільській - 55 ОТГ, в Хмельницькій - 60 ОТГ, в Донецькій - 66 ОТГ, в Житомирській - 65 ОТГ та у Львівській - 73 ОТГ.

Нагадаємо, на початку червня депутати Львівської обласної ради звернулися до КМУ із закликом переглянути перспективний план формування територій громад Львівської області.

27 травня Кабмін на засіданні затвердив з доопрацюванням перспективний план формування територій громад Львівської області. Відповідно до нього, загалом на Львівщині буде 73 ОТГ.

Напередодні засідання уряду дорогу перекривали мешканці Брюховичів, які вимагають створення власної ОТГ. А 1 червня дороги на Львівщині перекривали мешканці декількох населених пунктів, зокрема, Винників та Дублян, які також вимагали створення ОТГ.

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Знову про наших львівських дурбаністів

  Василь Чорний

  Новий закон про медіа не стане на заваді чесним ЗМІ

  Михайло Цимбалюк

  Вибори за новими правилами: прозоріші, але з нюансами

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: