"Укрпошта" анонсувала випуск 24 лютого поштової марки "ПТН ПНХ!", яку присвячено річниці повномасштабної війни Росії проти України.
"На поштовому випуску представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області", – повідомили в "Укрпошті".
Повідомляється, що нова поштова марка – благодійна. Кожен, хто придбає марку "ПТН ПНХ!" стає учасником благодійного проєкту.
Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість маркового аркуша – 180 грн., з яких 42 грн. – благодійний внесок.
До марок також буде випущено конверт "Перший день", художній конверт, картку, а також тематичний світшот.
Придбати поштовий випуск "ПТН ПНХ!" можна у відділеннях "Укрпошти" та на офіційних магазинах Укрпошти на маркетплейсах, починаючи з 24 лютого. Оформити передзамовлення можна, починаючи з 20 лютого, в офіційному онлайн-магазині Укрпошти.
На передзамовлення діють обмеження до 10 поштових марок на одне замовлення.
За темою
- Сили ППО знешкодили 96 ворожих дронів, зафіксовано влучання ракет
21.06.2026, 09:51
- Нічна атака РФ по Україні: загинули щонайменше вісім людей, десятки постраждалих у п’яти областях
21.06.2026, 08:56
- Кучма відмовляється від ордена Білого Орла
20.06.2026, 21:52
- Ющенко теж відмовився від ордена Білого Орла
20.06.2026, 20:58
- Українські дрони атакували нафтопереробку РФ у Тюмені за 2 тисячі км – Зеленський
20.06.2026, 19:50
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині завершили пошуки ймовірного масового поховання поляків – там знайшли останки людей
20 червня: що треба знати про цей день
Буданов відмовився від польського ордена
ЗСУ за добу знешкодили 1240 окупантів і 88 артсистем ворога
Посол України у Польщі теж повертає свою нагороду
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні