• Головна
  • Новини
  • Укрпошта скорочує кількість відділень, у яких можна обміняти старі лампи на LED: названо причину

22.03.2023, 14:37

Укрпошта скорочує кількість відділень, у яких можна обміняти старі лампи на LED: названо причину

Із 22 березня Укрпошта скорочує кількість відділень, у яких можна обміняти лампочки розжарювання на LED. Причина – зменшення попиту населення

Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

За даними відомства, близько трьох мільйонів громадян скористались можливостями безкоштовного обміну. Українці обміняли вже близько 14 млн ламп. Найбільш активними були Київщина та Дніпропетровщина.

"Станом на 22 березня в усіх населених пунктах доступно ще 11 млн ламп, які можуть забезпечити 2,2 млн домогосподарств", - ідеться в повідомленні Мінекономіки.

Однак через скорочення попиту в деяких відділеннях Укрпошта вирішила скоротити кількість відділень, які обмінюють лампочки – вони повернуться до звичайного формату роботи і будуть надавати тільки поштові та фінансові послуги.

"Центральні відділення та ті, де обмін ламп проходить активно, продовжать видавати світлодіоди", - зазначили в Мінекономіки.

Також там нагадали, як обміняти лампочки та які документи для цього потрібні.

"Українцям, які хочуть зробити попереднє замовлення ламп, варто звернути увагу на наявність відділення Укрпошти у переліку доступних відділень в застосунку Дія. Якщо відділення є у списку, мешканці міст, смт та сіл, у яких наявні автоматизовані відділення Укрпошти, зможуть зареєструватися і, подавши заявку, обміняти лампи, коли вони надійдуть саме у це відділення. Для обміну потрібно мати паспорт, Ідентифікаційний код (РНОКПП) та лампи. Обміняти можна до 5 ламп старого зразку з будь-яким цоколем на таку ж кількість LED-ламп", - розповіли у відомстві.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: