• Головна
 • Новини
 • Українського інтернет-провайдера звинуватили в порушенні авторських прав

02.07.2019, 23:42

Українського інтернет-провайдера звинуватили в порушенні авторських прав

Його підозрюють у незаконному розповсюдженні (ретрансляції) програм, права на які належать українським правовласникам. Направлення кримінальної справи до суду планується до кінця місяця.

Працівники кіберполіції у Чернівецькій області викрили, що під час підключення клієнтів до послуги IPTV інтернет-провайдер незаконно розповсюджував програми, які на праві інтелектуальної власності належать ТОВ «StarLight Digital». Кримінальне провадження було розпочато за зверненням правовласників та кваліфіковано за ст.176 (Порушення авторського права і суміжних прав) Кримінального кодексу України, пише прес-служба Карпатського управління кіберполіції.

У офісі інтернет-провайдера проведено санкціонований обшук. За його результатами поліцейські вилучили сервер з клієнтською базою, комп’ютер системного адміністратора, жорсткі диски з інформацією, чорнові записи та документи, серед яких і договори з клієнтами про отримання незаконних послуг.

Проведено комплексну комп’ютерно-технічну та телекомунікаційну експертизи, а також судову економічну експертизу у сфері інтелектуальної власності. За їх результатами 33-річному керівнику підприємства, що надавало послуги з порушенням прав інтелектуальної власності, повідомлено про підозру.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: