15.05.2019, 22:06

Українські стартапи презентували у штаб-квартирі ООН

У штаб-квартирі ООН відбувся захід "Роль акселераторів та інноваційних парків у досягненні цілей сталого розвитку ООН на ринках, що розвиваються", за участі лідерів українських стартапів, які беруть участь у четвертому щорічному форумі науки, технологій та інновацій ООН.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Роль ООН у нашій роботі важлива, тому що організація є глобальною платформою для співробітництва та налагодження зв’язків. Це хороше місце для пошуку людей та початку дискусії з іншими країнами про те, як ми можемо співпрацювати та зробити нашу взаємодію більш ефективною", - розповіла Галина Палійчук, голова департаменту партнерства платформи-акселератора Sector X.

Вона зазначила, що на Форумі науки, технологій та інновацій ООН, який нині відбувається у штаб-квартирі, зустрічаються багато ключових гравців з різних галузей - приватних бізнесів, урядів, неприбуткових організацій і це хороше джерело для пошуку взаємодії та партнерства.

"Безсумнівно, ми прагнемо до втілення однієї з цілей сталого розвитку ООН, номер 17, глобальне партнерство", - зазначила вона.

Палійчук пояснила, що розвиток стартапів в Україні надзвичайно важливий, оскільки не вони не лише розвивають інновативність української економіки, але й створюють робочі місця, допомагають побороти соціальні проблеми .

Серед українських організацій та бізнесів, присутніх на форумі - інновативна медична технологія-додаток до смартфона Assayme, яка дозволяє у домашніх умовах виявляти на ранніх стадіях діабет другого типу; інноваційний парк Unit.City, інструмент для автоматизації пошуку претендентів на роботу NUWORK, який скорочує витрати для бізнесів на первинні співбесіди на 50%, програмне забезпечення та браузер для доповненої реальності AR browser. У заході також брав участь стартап з Білорусі - PeerClick, який надає програмне забезпечення для оптимізації аналізу ринків з елементами штучного інтелекту.

Захід організувала українська платформа-акселератор Sector X, яка допомагає стартапам зі Східної Європи виходити на глобальні ринки ЄС, США та країн Півночі.

"Аудиторія була дуже зацікавлена, задавали дуже багато питань, і після події підходили до нас, спілкувалися, обмінювалися контактами", - підсумувала вона.

Форум науки, технологій та інновацій задля досягнення Цілей сталого розвитку ООН був заснований 2016 року. Його метою є надати майданчик для сприяння спілкуванню, налагодженню зв’язків та створенню мереж між відповідними стейкхолдерами, розвитку партнерства з метою визначити та дослідити основні потреби ринку технологій, розвитку наукової співпраці, впровадження інновацій.

Цьогоріч форум відбувається вчетверте і триває 14-15 травня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Фото - Укрінформ

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Суспільство

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: