• Головна
  • Новини
  • Українська дерев’яна церква увійшла в ТОП кращих 3D моделей всесвітньої платформи

18.09.2023, 23:31

Українська дерев’яна церква увійшла в ТОП кращих 3D моделей всесвітньої платформи

Дрогобицька церква Воздвиження Чесного Христа увійшла в список ТОП тижня кращих 3D моделей культурної спадщини Sketchfab – всесвітньої веб-платформи, на якій реалізуються 3D моделі, а також ресурси віртуальної (VR) та доповненої реальності (AR).

Про це повідомив Сергій Присяжний, керівник команди AERO3D, що надає послуги 3D сканування, оцифрування та створення мультимедійного 3D контенту.

3D модель церкви була створена командою AERO3D на замовлення СПА готелю «RESPECT» для проєкту «Парк мультимедійних голограм «Дерев’яні церкви Дрогобиччини», який реалізується за підтримки Українського культурного фонду. 3D модель церкви отримала нагороду Staff Pick (ТОП кращих 3D моделей культурної спадщини веб-платформи Sketchfab).

І хоча відкриття Парку мультимедійних голограм у Східниці на території СПА готелю «RESPECT» очікується лише 1 жовтня 2023 року, проєкт уже має успіх.

«Ми раді, що завдяки підтримці УКФ проєкту «Парк мультимедійних голограм «Дерев’яні церкви Дрогобиччини» цифровий світ дізнається про неповторну дрогобицьку Церкву Воздвиження Чесного Хреста, а разом з нею і про унікальну українську культурну спадщину. Поєднання культурної спадщини і сучасних технологій – це найкращий спосіб просування пам’яток минулого, – зазначили організатори.

Команда СПА готелю «RESPECT» вітає колектив команди AERO3D з чудовою нагородою і сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Уряд генерування проблем 

Василь Чорний

Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

Василь Чорний

Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: