• Українка здобула «срібло» на змаганнях «Арнольд класік» у Барселоні

26.09.2019, 12:12

Українка здобула «срібло» на змаганнях «Арнольд класік» у Барселоні

Спортсменка із Чернігова, 23-річна Марина Миц, здобула срібну нагороду на Міжнародних змаганнях із фітнесу та бодібілдингу "Арнольд Класік", що проходили в іспанській Барселоні.

Про це повідомив телеканал UA: Чернігів - обласна філія Суспільного телебачення України.

"Срібну медаль на міжнародних змаганнях з фітнесу та бодібілдингу "Арнольд Класік" у Барселоні здобула 23-річна чернігівка Марина Миц. Друге місце вона посіла в категорії "Фітнес бікіні" серед юніорів до 166 сантиметрів зросту", - йдеться у повідомленні.

У сюжеті розповідається, що фітнесом дівчина почала займатися в 16-річному віці, коли ще вчилась у медичному коледжі. Спочатку займалася з тренером, а пізніше й сама пішла на курси тренерів. Отримавши необхідні знання, стала тренувати інших. Паралельно працювала медсестрою у психоневрологічній лікарні. Нещодавно Марина роботу цю роботу залишила, аби повністю віддатися спорту.

Спочатку дівчина брала участь у змаганнях в Україні. Здобувши там необхідний досвід, поїхала на "Арнольд класік" - чемпіонат, заснований відомим американським бодібілдером і кіноактором Арнольдом Шварцнегером. Готувала її до нього киянка Анастасія Горобець.