• Головна
  • Новини
  • Українка із тортом у барвах прапора стала зірковим кондитером канадського кулінарного телешоу

20.09.2019, 11:33

Українка із тортом у барвах прапора стала зірковим кондитером канадського кулінарного телешоу

Кулінарка Наталія Шевченко з Едмонтона стала першим зірковим кондитером у третьому сезоні відомого канадського кулінарного конкурсу The Great Canadian Baking Show.

Про це йдеться у відеоролику, розміщеному на сторінці конкурсу у Facebook.

«Готові дізнатися, хто переміг у змаганні і став першим зірковим кондитером Третього сезону?», - запитують у дописі, а відповідь одна з ведучих оголосила вже на відео: «Зірковий кондитер цього тижня – Наталія!».

Ведуча назвала сенсацією торти Наталії. Один з них складається з двох коржів різного розміру блакитного і жовтого кольорів. Прикрашений  філігранно виліпленим колоссям, горами, ялинками тощо. Інший вкрили маки й волошки з крему.

Наталія розповідає, що дуже пишається собою, бо не очікувала стати зірковим кондитером.  Дівчина зізнаться, що дуже переживала за торт, який робила, але маленька перемога на старті є надзвичайно приємною.

На своїй сторінці у соцмережі українка подякувала всім за підтримку. «Це було непросто, але я зробила це. Думаю, тиждень торту був моїм тижнем. До зустрічі в наступному епізоді!», - зазначила дівчина у дописі.

В одному з інтерв'ю Наталія розповідає, що багато тренувалася для участі у шоу, аби «розповісти свою українську історію шляхом презентації своєї випічки». Живучи в Едмонтоні, де є потужна українська діаспора, дівчина почувається як удома. «Я бачу, що українська культура є частиною культури Канади. Я з гордістю називаю Альберту моїм канадським домом», - каже кулінарка.

Наталію підтримують українці Канади. «Ми вболіваємо за команду Наталії, яка стала зірковим кондитером цього тижня!», - йдеться на сторінці Конгресу українців Канади (КУК) у Facebook.

33-річна Наталія Шевченко стала одним з 10 учасників третього  сезону відомого канадського кулінарного конкурсу The Great Canadian Baking Show, який стартував 18 вересня.

Свій стиль випічки українка визначає як вишуканий східноєвропейський. Коронною стравою дівчини є торт «Медовик» з медових бісквітів і сметани. «Цей торт нечасто можна скуштувати в Канаді, і як тільки люди його пробують, він перетворюється на їх фаворита», - розповідає кондитерка.

Зазначається, що Наталія виросла в Україні, і випічка була важливою частиною в її родині. Дівчина змалку навчилася готувати за традиційними українськими рецептами. Наталія робить технічно складні торти, спеціалізується на хлібі та любить працювати з тістом.

До Канади українська кондитерка перебралася три роки тому, після того, як познайомилася зі своїм майбутнім чоловіком. А участь у канадському кулінарному шоу назвала здійсненням своєї мрії.

Як відомо, The Great Canadian Baking Show – це кулінарне телешоу, прем’єра якого відбулася 1 листопада 2017 року на телеканалі СВС. Конкурс є адаптацією  британського серіалу The Great British Bake Off, якй виходить в Канаді під назвою The Great British Baking Show.

Для шоу із сотень охочих обирають 10 кулінарів-аматорів на змагання з метою визначення найкращого з найкращих. У кожному епізоді три раунди. Судді оцінюють та коментують представлені страви і вирішують щотижня, який з конкурсантів гідний отримати «зіркове» звання, а хто відправиться додому. У підсумку залишаються три учасника, які змагатимуться за перемогу в телеконкурсі.

Фото: сторінки UCC National - Ukrainian Canadian Congress, The Great Canadian Baking Show, Natikul Sweets Nata Shevchenko 

Відео: The Great Canadian Baking Show

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

Наталя Тимчій

Ціна квитка

Юрій Никорак

Ангели волі, Небесні й Земні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: