• Україна вдруге зіграла внічию з Францією у кваліфікації ЧС-2022

05.09.2021, 08:08

Україна вдруге зіграла внічию з Францією у кваліфікації ЧС-2022

У матчі 5-го туру європейського кваліфікаційного раунду відбору до чемпіонату світу-2022 з футболу збірна України приймала Францію.

Про це пише Чемпіон.

У першому таймі матчу перший стовідсотковий момент мав Забарний, але на добиванні не влучив у створ воріт Франції. На перед перервою команди обмінялися моментами. Якщо Марсьяль не реалізував вихід один на один з голкіпером українців Пятовим, то Шапаренко дуже чудово зіграв, пробивши з 18 метрів у дев’ятку воріт.

На старті другого тайму матчу гості зрівняли рахунок - відзначився Марсьяль. Матч завершився внічию 1:1.

Нагадаємо, що 24 березня 2021 року у Парижі збірні Франції та України зіграли внічию 1:1.