• Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

11.02.2020, 22:17

Українець став чемпіоном Європи з греко-римської боротьби

Український 23-річний борець греко-римського стилю Семен Новіков здобув золоту медаль на Чемпіонаті Європи серед дорослих у ваговій категорії до 87 кілограмів, що проходить у Римі.

Про це повідомило Громадське.

За «золото» Новіков змагався з угорцем Віктором Льорінзом, якого переміг з рахунком 7:1.

У 1/8 фіналу Новіков достроково переміг іспанця Гаска Фреснеду з рахунком 9:0 — для дострокової перемоги потрібен розрив у 8 балів, або утримати суперника на лопатках.

У 1/4 українець виграв турка Метехана Басара з рахунком 7:2, а у пів фіналі на останніх секундах виборов перемогу в російського спортсмена Олександра Комарова, сутичка закінчилась з рахунком 6:3.

До цього на дорослих Чемпіонатах Європи та світу Україну у ваговій категорії до 87 кілограмів представляв срібний призер Олімпійських ігор у Ріо 2016 року Жан Беленюк. Але він не брав участі у національному відборі на Чемпіонат Європи, тому що готується до цьогорічної Олімпіади в Токіо.

Окрім того, для України на цьому Чемпіонаті бронзову медаль виборов Ленур Тиміров у ваговій категорії до 63 кілограм.

За «бронзу» також змагатимуться українські борці Жора Абовян (вагова категорія до 60 кілограмів) та Микола Кучмій (до 130 кілограмів).