Представник Івано-Франківщини Марко Кваснюк здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи U17 з вільної боротьби, який проходив у болгарському Самокові.
Спортсмен представляє коломийський спортивний клуб «Максимум». У фінальній сутичці українець упевнено переміг суперника з Болгарії з рахунком 11:0 та став чемпіоном Європи у своїй категорії.
Із перемогою спортсмена та його тренерів привітали в управлінні спорту та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, назвавши результат вагомим досягненням для Прикарпаття та України на міжнародній спортивній арені.
За темою
- Віктор Циганков повідомив «Жирону» про бажання залишити клуб
12.06.2026, 13:14
- Захисник збірної України Євген Чеберко перейшов у ФК «Лос-Анджелес»
10.06.2026, 17:39
- У Львові з 15 червня скоротять кількість автобусів на частині міських маршрутів
10.06.2026, 17:12
- Кабаєл знову викликав Усика на бій, опублікувавши відео з конем
08.06.2026, 18:15
- Марта Костюк завершила виступ на Ролан Гаррос, зупинившись за крок до фіналу
05.06.2026, 13:19
Обговорення
ТОП
Поблизу Винників легковик опинився затиснутим між двома вантажівками внаслідок ДТП — є постраждалий
У Мукачівському районі чоловік убив двох односельців і жорстоко поранив батька — поліція
Троє травмованих внаслідок ДТП у Моршині – поліцейські встановлюють обставини події
У Брюховичах поліція розслідує конфлікт блогера з 13-річним хлопцем у закладі харчування
У Львові з 16 червня стартує новий етап гідравлічних випробувань: частина районів тимчасово залишиться без гарячої води
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні