• Головна
 • Новини
 • Українцям пропонують безкоштовно зробити трирічні документи на перебування та роботу в Польщі

27.03.2020, 13:11

Українцям пропонують безкоштовно зробити трирічні документи на перебування та роботу в Польщі

Трудові мігранти з України в умовах кризи, викликаної пандемією коронавірусу, можуть розраховувати в Польщі на безкоштовну допомогу в оформленні дозвільних документів на перебування і роботу в РП.

У рамках акції “Work – not Travel” одна з найбільших рекрутингових компаній в Польщі EWL пропонує своїм працівникам з України, які вже перебувають у Польщі на підставі віз чи безвізу, безкоштовно оформити карту перебування - дозвіл на тимчасове перебування в Польщі строком до трьох років, повідомляє EWL Group.

“Акція з'явилася у моменті, коли українські громадяни, які працюють у Польщі на короткостроковій основі (віза чи біометричний паспорт – ред.), особливо стурбовані своєю долею і перспективою заробітку в Польщі. Саме тому ми пропонуємо їм більший комфорт, гарантію довшого працевлаштування і надійного заробітку, а також можливість вибору своєї професійної стежки в Польщі", - зазначила керівник відділу легалізації EWL Group Марія Кузенко.

За її словами, оскільки трудові мігранти з України часто нарікають на складність в отриманні карти перебування, то тепер замість них це зробить польська компанія.

У рамах акції “Work - not Travel” фірма зобов'язується виконати за працівника з України всі формальності пов’язані з подачею документів на карту перебування, а також покрити всі витрати на отримання цього документу. Головною умовою одержання цього документу буде працевлаштування іноземця у Польщі за посередництвом EWL Group протягом щонайменше трьох місяців.

Зокрема, за символічний 1 злотий компанія підготує за своїх майбутніх працівників заяву на отримання дозволу на тимчасове перебування і роботу в Польщі, збере всі необхідні документи, а також представлятиме інтереси іноземців перед органами польської влади аж до моменту отримання карти перебування.

Як зазначається, громадяни України муситимуть лише сплатити гербовий збір за подачу заяви та довіреності у розмірі 507 злотих (понад 3,2 тис. грн), проте фірма поверне їм цю суму за умови, що вони протягом щонайменше 3-х місяців будуть працевлаштовані в Польщі з EWL.

Як відомо, у Польщі станом на сьогодні може перебувати від 1 до 1,5 млн трудових мігрантів з України. У світлі кризової ситуації у зв’язку із закриттям багатьох підприємств та закладів в Польщі, де працювали українці, уряд Польщі у своєму плані антикризових заходів для економіки РП під назвою “Антикризовий щит” пропонує іноземцям з-за меж ЄС, в яких закінчується термін дії віз і карт перебування, продовжити легальність їх перебування в Польщі на термін дії стану епідемії плюс 30 днів. У п’ятницю Сейм має проголосувати за “Антикризовий щит”.

Станом на 26 березня коронавірусом в Польщі заразилися 1163 особи, померли 14 осіб.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: