• Головна
  • Новини
  • Українцям після повернення з Польщі знову доведеться йти на карантин або робити тест

29.07.2021, 10:04

Українцям після повернення з Польщі знову доведеться йти на карантин або робити тест

Уряд України змінив правила перетину кордону для протидії “Дельта”-штаму коронавірусу.

Про це йдеться на сайті МОЗ України, пoвідoмляє Yavp.pl. Згідно нової постанови, українці після повернення на батьківщину з-за кордону повинні будуть встановлювати додаток “Дій вдома” й відбувати карантин або ж виконати не пізніше за 72 години до перетину кордону тест на COVID й отримати звільнення від карантину у випадку негативного результату. Такий експрес-тест можна також зробити безпосередньо на кордоні, якщо є така можливість.

Увага!!! Затверджені зміни почнуть діяти через 7 днів (з 4 серпня). Громадяни України, які виїхали за кордон до цього часу, повертаються в Україну безперешкодно.

“Ми пропонуємо нові правила перетину кордону, щоб знизити можливість поширення вірусу в Україні, якщо хтось інфікується за кордоном. Також завдяки цьому ми зможемо робити більш якісні епідемічні розслідування у разі виявлення носія. Самоізоляція або обсервація невакцинованих від COVID-19 людей сприятиме контролю та зменшить шанс нового масштабного спалаху”, - зазначив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Водночас без карантину й тесту перетинати кордон зможуть громадяни України, які пройшли повний курс щеплення проти коронавірусу й мають підтверджувальну довідку про це, а також особи, які отримали перше щеплення з курсу вакцинації від COVID-19.

Що стосується іноземців, які їхатимуть в Україну, то для уникнення карантину їм обов’язково потрібно мати негативний результат тестування на COVID-19 (ПЛР або антигенний) або документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації. А ще - страховий поліс на випадок захворювання на COVID-19.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

Коментар

Блоги

Богдан Рабешко

Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

Михайло Цимбалюк

Незалежність починається у серці кожного з нас!

Василь Чорний

Карпатські села зблизька. Частина 3

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: