• Головна
 • Новини
 • Україна забороняє виїзд своїх громадян без дозволу МЗС

10.05.2020, 14:58

Україна забороняє виїзд своїх громадян без дозволу МЗС

Посольство Великої Британії в Україні заявляє, що українці не можуть виїжджати за кордон без окремого дозволу Міністерства закордонних справ.

Про це повідомляється на офіційній сторінці посольства в Facebook, пишуть Букви.

Ті українці, які мають відповідні документи, повинні отримати дозвіл для виїзду від МЗС. У британському посольстві повідомили, що беруть на себе зобов’язання сприяти в отриманні такого дозволу, якщо дані про заплановану поїздку будуть подані не пізніше, ніж за 72 години до вильоту чартерного рейсу або перетину наземного кордону.

“МЗС України може дозволяти виїзд українських громадян, які мають посвідку на проживання у Великій Британії. Посольство Великої Британії підтримує цей процес, інформуючи МЗС про вашу заплановану поїздку і направляючи до них інформацію про ваш статус резидента Сполученого Королівства”, – йдеться в заяві дипмісії.

Посольство відкрило можливість таких звернень про виїзд з України лише для власників британського Biometric residence permits і зазначило, що не зможе сприяти тим, у кого є візи будь-якого класу, але немає BRP.

Раніше Президент України Володимир Зеленський запевнив, що українська сторона не перешкоджає виїзду громадян на роботу за кордон за умови наявності трудового контракту щонайменше на три місяці.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Тепер ясно, для чого ввели карантин вихідного дня

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: