• Головна
 • Новини
 • Україна вперше призначила почесного консула у Квебеку

17.10.2020, 20:31

Україна вперше призначила почесного консула у Квебеку

Почесним консулом України у Монреалі (найбільше місто провінції Квебек) став колишній президент Світового конгресу українців Евген Чолій.

Угоду про виконання обов’язків почесного консула підписано у п’ятницю, 16 жовтня, інформує Лівий берег із посиланням на сайт посольства України у Канаді.

Мандат новопризначеного почесного консула поширюватиметься на провінцію Квебек. Зазначено, що Україна отримає свою дипломатичну присутність у провінції вперше в історії.

«Це важлива географія і унікальна людина. Уже зараз Квебек є лідером з-поміж усіх провінцій Канади за обсягами торгівлі з Україною. І ми безмежно раді, що українські інтереси тут представлятиме саме пан Чолій – знакова постать для світової української громади і блискучий, авторитетний правник», - прокоментував посол України у Канаді Андрій Шевченко. 

Евген Чолій очолював Конгрес українців Канади (1998-2004) і Світовий конгрес українців (2008-2018). Починаючи з 2012, включений у довідник «Найкращі юристи в Канаді». Почесний доктор Києво-Могилянської академії та Львівської політехніки. Відомий своєю активною міжнародною діяльністю на підтримку України.

Нагадаємо, за останні роки Україна відчутно розширила свою дипломатичну присутність у Канаді. У 2018 році відкрили Генеральне консульство України в Едмонтоні. Також Генконсульство України працює у Торонто, у Ванкувері – почесний консул.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Богдан Рабешко

  Останні 5 років стали вироком для львівського книговидавництва

  Михайло Цимбалюк

  Незалежність починається у серці кожного з нас!

  Василь Чорний

  Карпатські села зблизька. Частина 3

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: