У прикордонній службі припускають, що частина мігрантів, яких не пускають до Польщі, може спробувати перетнути український кордон.
Попри те, що потоки мігрантів з Білорусі наближаються до території з України, волинські прикордонники поки що не виявляли осіб, які незаконно перетнули кордон. Однак Державна прикордонна служба збільшує кількість прикордонників і техніки для охорони кордону з Білоруссю. Про це повідомила "Еспресо.Захід" речниця Луцького прикордонного загону Маргарита Вершиніна.
"Ми відслідковуємо ситуацію на білорусько-польському кордоні. Розуміємо, що мета мігрантів – потрапити в ЄС, а не в Україну. Однак не виключаємо, що потоки можуть переміститися. Поки що прикордонники не виявляли випадків нелегального перетину кордону, однак ризик, що мігранти можуть спробувати потрапити в Україну, існує, – каже Маргарита Вершиніна. – Відтак Держприкордонслужба посилила охорону кордону з Білоруссю: збільшила кількість техніки, прикордонників. Працює більша кількість оперативно-розшукових підрозділів".
Речниця Луцького прикордонного загону не виключає, що на Волинь доведеться стягувати підрозділи з інших регіонів, якщо ситуація того вимагатиме.
За темою
- Двоє чоловіків, які намагалися прорватися до Молдови, напали на прикордонника
04.08.2026, 12:44
- Прикордонника оштрафували через пропуск вантажівки з майже 300 кг гашишу
04.08.2026, 09:58
- На Львівщині митники вилучили незадекларовану косметику та парфуми Dior, Chanel і Armani на мільйон гривень
19.07.2026, 20:06
- На кордоні з Львівщиною виявили викрадений в Італії Peugeot вартістю майже 1,2 млн грн
17.07.2026, 21:29
- Сховав ухилянта під сидінням: на Львівщині затримали водія-рецидивіста
17.07.2026, 14:37
Суспільство
ТОП
На Львівщині внаслідок зіткнення двох легковиків загинув 23-річний чоловік
Штормове попередження: у Львові до кінця доби сьогодні та на завтра прогнозують грозу і сильний вітер
У Львові ветеран відкрив безбар’єрний барбершоп у лікарні святого Пантелеймона
На Львівщині енергетику вручили підозру через смерть дитини: її вдарив струмом обірваний провід
У Шептицькому та ще 13 населених пунктах громади на два дні вимкнуть газ
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні