Україна ще як мінімум на два тижні залишиться у списку держав, громадяни яких можуть подорожувати до країн Євросоюзу без додаткових обмежень, пов’язаних з коронавірусом.
Про це повідомляє "Європейська правда".
У п’ятницю Рада Європейського Союзу опублікувала оновлений перелік держав, звідки рекомендовано в’їзд. Рада ЄС вирішила не видаляти із нього жодну країну, натомість додала Бахрейн та Об'єднані Арабські Емірати.
Тепер у переліку третіх країн, звідки ЄС рекомендує дозволити несуттєві поїздки, 16 країн, в тому числі Україна.
9 вересня Європейський Союз суттєво скоротив список країн, громадяни яких можуть подорожувати до ЄС без додаткових коронавірусних обмежень. До переліку викреслених потрапили чотири держави Східної Європи – Вірменія, Азербайджан, а також безвізові Албанія та Сербія.
23 вересня Рада ЄС виключила Молдову і Боснію та Герцеговину з переліку країн, з яких дозволені несуттєві поїздки.
Варто підкреслити, що за формальними критеріями Україна вже зараз не відповідає "нормам", встановленим європейським законодавством, які дозволяють в’їзд без обмежень.
За темою
- У МОЗ запевняють, що вводити локдаун в Україні не планують
18.02.2022, 15:35
- З понеділка учні старших класів на Львівщині можуть повернутися до очного навчання
11.02.2022, 13:22
- МОЗ оновило список карантинних зон в Україні
10.02.2022, 10:35
- У Львові посилюють карантин: міська комісія з питань ТЕБ і НС прийняла нові рішення
01.02.2022, 13:22
- На Львівщині посилюють карантинні обмеження з 31 січня
29.01.2022, 08:08
Обговорення
Туризм
ТОП
У Львівському районі сталася смертельна ДТП
Прокурора Львівщини затримано за вимагання хабаря у 5 тисяч доларів США
У Львові поліцейські викрили зловмисника, який жорстоко до смерті побив знайому
На Львівщині посадовці колоній розтратили понад 13 мільйонів гривень – аудит
У Львові чадним газом отруїлися четверо дорослих та троє дітей
ФОТО
Відео

рф завдала ракетного удару по Харкову: є десятки поранених
Коментар
Блоги

Михайло Цимбалюк
Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним

Василь Чорний
Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук
Про чистоту мови правничої