07.03.2022, 08:08

Україна призупинила експорт низки продуктів

Влада країни розширила перелік товарів, дозвіл на експорт яких видаватиме Міністерство економіки.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд ухвалив рішення про обмеження експорту низки соціально-важливих товарів та сировини, з якої вони виробляються. Про це у неділю, 6 березня, йдеться у постанові Кабміну, передає Кореспондент.

Зокрема, уряд України ввів нульові квоти на експорт жита, вівса, гречки, проса, цукру і солі, що підлягають ліцензуванню, придатних для споживання людьми.

Також запроваджено нульові квоти на експорт живої великої рогатої худоби та її мороженого м'яса, "м'яса та їстівних м'ясних субпродуктів, солоних або в розсолі, сушених або копчених; їстівного борошна з м'яса або м'ясних субпродуктів: м'яса великої рогатої худоби".

Нагадаємо, біля магазинів у Росії вишиковуються довгі черги через різке знецінення рубля і відхід найбільших західних компаній. Росіяни поспішають запастись якісними товарами та обладнанням до того, як полиці спорожніють або ціни зростуть ще більше.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: