20.12.2019, 15:33

Україна обрала 15 стартапів для Кремнієвої долини

Міністерство цифрової трансформації України спільно із Startup Grind Kyiv за підтримки USAID обрали 15 переможців конкурсу Open Call Pitch Event для участі у глобальній конференції у США.

Про це сказав заступник міністра цифрової трансформації Олександр Борняков на брифінгу 19 грудня в Києві, повідомляється в пресрелізі, який має в своєму розпорядженні Укрінформ.

“Обрали тих, хто довів, що робить проєкти на глобальний світ, які мають чітку ціль, на що підуть інвестиції, і можуть коротко і чітко представити свою бізнес-модель. Для Мінцифри розвиток України як потужного світового it-центру є пріоритетом номер один”, - сказав він.

У відомстві повідомили, що переможці представлять Україну на 10-й глобальній конференції підприємців та інвесторів Startup Grind Global 2020 у Кремнієвій долині у США.

Серед стартапів є різні проєкти: електровелосипед, дрон, який допомагає збільшити врожайність і зменшити обсяги використання добрив в агросекторі, екологічна зубна щітка та інші.

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України планує створити Фонд фондів для фінансування вітчизняних стартапів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  NASA: Політ Crew Dragon – лише початок, далі – освоєння Місяця

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Які ідеологічні засади можуть об'єднати українців

  Андрій Вихопень

  Іду Львовом і бачу рекламу ієзуїтів

  Іван Стецькович

  В Україні весь час панує одна партія - «партія влади», а 350 зареєстрованих - це спосіб приховати злодійство

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: