• Головна
 • Новини
 • Україна надала автобуси на КПВВ “Золоте” та “Щастя”, але бойовики не відкрили пропускні пункти

24.02.2021, 10:54

Україна надала автобуси на КПВВ “Золоте” та “Щастя”, але бойовики не відкрили пропускні пункти

Україна надала автобуси для перевезення громадян через лінію розмежування на КПВВ “Золоте” та “Щастя”. Однак бойовики підконтрольних Росії незаконних збройних формувань “ДНР” та “ЛНР” вчергове відмовилися відкривати ці контрольні пункти в’їзду-виїзду, повідомила пресслужба української делегації в Тристоронній контактній групі. 

Про це пише ZN.UA.

“Починаючи з 24 лютого, Україна надала автобуси-човники для перевезення громадян через лінію розмежування на КПВВ “Золоте” та “Щастя”. Тиждень ми чекали відповідної реакції російської сторони. Сьогодні з 07.40 білий автобус чекає у “Щасті”. Жовтий - у “Золотому”. Російська сторона знову відмовила у відкритті КПВВ зі свого боку”, - йдеться у повідомленні.

Українська сторона зазначила, що представники російської делегації в ТКГ не можуть відрізнити справи від слів.

“На словах вони постійно жаліються на важку долю українських громадян (яких тримають у заручниках на окупованих територіях). Коли доходить до справи, можливість нашим громадянам виїхати з тимчасово окупованих територій та отримати адміністративні послуги, пенсії та соціальні виплати, блокується з 10 листопада”, - зазначили у пресслужбі.

Українська делегація чекає оцінки такого “рішення” окупантів з боку держав-партнерів та міжнародних гуманітарних організацій.

Нагадаємо, періодично бойовики блокують роботу пунктів пропуску на лінії розмежування. Створюючи штучні перешкоди, вони домагаються підсилення антиукраїнських настроїв серед мешканців тимчасово окупованих території, виїзду людей на роботу та навчання не на підконтрольну Україні територію, а до Росії.

Так, у грудні 2020 року російські окупанти заблокували роботу контрольних пунктів в'їзду-виїзду “Щастя”, “Гнутове”, “Золоте” в Луганській та КПВВ “Майорське” і “Мар'їнка” в Донецькій області.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У кабінеті начальника Держекоінспекції у Луцьку нічна дискотека під російську попсу. Відео

  Коментар

  Блоги

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Уляна Парпан

  Виклики віртуальної освіти: суб’єктивний погляд

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: