Колона учасників маршу на честь Дня захисників України у Києві прийшла на вулицю Банкову до будівлі Офісу президента. Громадяни вимагають ухвалити закон про колабораціоністів.
Як повідомляє Інтерфакс-Україна, біля будівлі Офісу президента перебувають декілька тисяч учасників маршу. Вони скандують "Слава Україні, Героям слава", "Зелю геть", "Герої не вмирають".
З собою активісти принесли банери "Марш УПА", "Ні капітуляції", а також партійну і національну символіку.
Наразі перед Офісом президента громадські діячі, активісти і ветерани російсько-української війни озвучують вимоги до влади, зокрема:
- ухвалити закон "Про захист української державності від проявів "колабораціонізму", згідно з яким в українському правовому полі буде запроваджено поняття "колаборант", а також створити спеціальну комісію, яка розглядатиме злочини колаборантів,
- забезпечити дієву реакцію СБУ і Національної поліції на проросійську діяльність громадян України, які починаючи з 2014 року були помічені в колабораціонізмі;
- ініціювати позбавлення ліцензії на мовлення каналів "112", NewsOne, ZIK, "Наш", "Інтер", "Київ Live";
- припинити обмеження українських військовослужбовців із ведення вогню у відповідь на обстріли російських військ і найманців на Донбасі.
За темою
- Жовківщина втратила захисника України
25.08.2024, 17:15
- У Львові висадять Парк пам’яті
07.10.2021, 13:42
- До Дня захисника України презентували мистецький перформанс «Знаймо наших Героїв!»
14.10.2020, 17:22
- На Меморіалі Героїв Небесної Сотні вояки братства ветеранів УПА підняли національний стяг
14.10.2020, 15:27
- На площі перед Центром Довженка урочисто піднято Державний прапор
14.10.2020, 14:46
Обговорення
Суспільство
ТОП
Патрульні Львівщини екстрено доставили до лікарні 2-річну дівчинку, яка втратила свідомість після операції
Суд повернув ветерану ЗСУ 40 тис. доларів, які він намагався вивезти за кордон: порушення визнали малозначним
На трасі Львів – Самбір у ДТП з бензовозом загинули двоє чоловіків
Побиття артистів ансамблю «Гуцулія» та водія: трьом нападникам обрали запобіжні заходи
На Львівщині сьогодні попрощаються з шістьма загиблими воїнами
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів