17.03.2020, 15:27

УЄФА переніс Євро-2020 на рік через коронавірус

УЄФА прийняв рішення про перенесення чемпіонату Європи через коронавірус.

Про це повідомила Федерація футболу Норвегії в Twitter, - пише Укрінформ

На таке рішення керівництво європейського футболу пішло, щоб дати можливість дограти клубний сезон, який раніше пішов на вимушену перерву.

Це рішення прийняли на сьогоднішній відеоконференції, в якій взяли участь всі 55 асоціацій, що входять до складу УЄФА. Нові дати проведення чемпіонату Європи – з 11 червня по 11 липня 2021 року.

Євро-2020 мало початися 12 червня. Фінальний матч турніру був запланований на 12 липня. Ігри мали зіграти у 12 містах: Санкт-Петербург, Лондон, Мюнхен, Баку, Рим, Бухарест, Дублін, Копенгаген, Будапешт, Глазго, Більбао, Амстердам.

Збірна України потрапила в групу C. Її суперниками стали національні команди Нідерландів та Австрії. Четвертий учасник квартету повинен визначитися після стикових матчів відбору.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: