• Головна
 • Новини
 • УГКЦ готова зробити усі храми шпиталями для вражених вірусом

23.03.2020, 09:22

УГКЦ готова зробити усі храми шпиталями для вражених вірусом

Українська греко-католицька церква готова в разі епідемії коронавірусу в Україні перетворити всі свої храми на лікарні, де священики разом з лікарями рятуватимуть людей.

Про це сказав глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав під час Літургії у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, повідомляє Інформаційний ресурс УГКЦ.

«Якщо буде потрібно, увесь церковний простір стане шпиталями, де ми разом із вами рятуватимемо людські життя», - зазначив Предстоятель УГКЦ.

Звертаючись до лікарів, він додав: «Тільки ви навчіть нас, як це робити. Ми вміємо швидко і добре вчитися, щоби разом із вами рятувати життя людини, яка помирає».

Також Блаженніший Святослав звернувся до заможних людей, людей великого, малого, середнього бізнесу. «Мабуть, ви сьогодні не можете спати, тому що світова економіка входить у період рецесії. Падають біржі, гроші знецінюються... Я закликаю вас вкласти ваші гроші в найкращу інвестицію – порятунок і захист людського життя. Якщо ви сьогодні відчуєте соціальну відповідальність бізнесу, будьте певні, свої відсотки ви отримаєте. Це відсотки, які не дасть жоден банк і жодна акція. Вони дадуть вам надію на життя вічне і залишаться у ваших руках навіть після вашої смерті», – запевнив духовний лідер українців.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: