• Головна
 • Новини
 • У вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях, - Тимошенко

16.05.2019, 12:35

У вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях, - Тимошенко

"Мені здається, що у вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях. Вишита сорочка – то наша сила і наш оберіг! Вона вдосконалює душу і пом’якшує серця, змушує замислитися над долею України".

Про це на своїй сторінці на ФБ написала лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко: 

Зокрема, Юлія Тимошенкуо написала: "Надзвичайно красивий день. День нашої української вишиванки.

Наша вишивка дуже давня. Я бачила сорочку з Черкащини, усіяну «свастиками» – праарійськими символами Сонця. Мені показували вишиванку з центральної Африки «за подільськими мотивами» і давню індійську сорочку, оздоблену орнаментом «з Ніжина»…

Такі «хрестики», «півники», «ромби» – є, мабуть, у кожного народу, у кожної нації, кожної культури. Бо це поза часом. Це графічні символи ДНК нації та таємний давній «штрих-код» народу. Але, певно, тільки у нас вишиванка стала символом боротьби, незламності нації, нескореності і прагнення до волі. Вдягнути сорочку – то був виклик і акт певної громадянської мужності. Я – українка!

Сьогодні вишиванку вдягають майже всі. І багато кого це обурює. Мовляв, корупціонери та чиновники не мають права ганьбити наші символи… А я за те, щоб носили. Хай вдягають.

Мені здається, що у вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях. Вишита сорочка – то наша сила і наш оберіг! Вона вдосконалює душу і пом’якшує серця, змушує замислитися над долею України.

Вітаю всіх з Днем вишиванки. Будьте гарними всі сьогодні :). Я також вдягнула свою улюблену вишиванку на роботу. Боротьба продовжується :)

«Червоне – то любов, а чорне – то журба!» Хай у всіх у нас буде більше в житті любові, кохання, краси. І якомога менше – журби!

Гарного дня всім!".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: