• Головна
 • Новини
 • У вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях, - Тимошенко

16.05.2019, 12:35

У вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях, - Тимошенко

"Мені здається, що у вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях. Вишита сорочка – то наша сила і наш оберіг! Вона вдосконалює душу і пом’якшує серця, змушує замислитися над долею України".

Про це на своїй сторінці на ФБ написала лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко: 

Зокрема, Юлія Тимошенкуо написала: "Надзвичайно красивий день. День нашої української вишиванки.

Наша вишивка дуже давня. Я бачила сорочку з Черкащини, усіяну «свастиками» – праарійськими символами Сонця. Мені показували вишиванку з центральної Африки «за подільськими мотивами» і давню індійську сорочку, оздоблену орнаментом «з Ніжина»…

Такі «хрестики», «півники», «ромби» – є, мабуть, у кожного народу, у кожної нації, кожної культури. Бо це поза часом. Це графічні символи ДНК нації та таємний давній «штрих-код» народу. Але, певно, тільки у нас вишиванка стала символом боротьби, незламності нації, нескореності і прагнення до волі. Вдягнути сорочку – то був виклик і акт певної громадянської мужності. Я – українка!

Сьогодні вишиванку вдягають майже всі. І багато кого це обурює. Мовляв, корупціонери та чиновники не мають права ганьбити наші символи… А я за те, щоб носили. Хай вдягають.

Мені здається, що у вишитій сорочці людина стає бодай на йоту чистіша в помислах та діях. Вишита сорочка – то наша сила і наш оберіг! Вона вдосконалює душу і пом’якшує серця, змушує замислитися над долею України.

Вітаю всіх з Днем вишиванки. Будьте гарними всі сьогодні :). Я також вдягнула свою улюблену вишиванку на роботу. Боротьба продовжується :)

«Червоне – то любов, а чорне – то журба!» Хай у всіх у нас буде більше в житті любові, кохання, краси. І якомога менше – журби!

Гарного дня всім!".

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Відкрити ломбарди під час карантину - цинічна логіка Уряду

  Мирослав Дністрянський

  Які стереотипи заважають відстояти українські державницькі позиції на Донеччині?

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: