• Головна
 • Новини
 • У віденському Бельведері з’являться аудіогіди українською мовою

27.03.2019, 13:26

У віденському Бельведері з’являться аудіогіди українською мовою

Посольству України в Австрії домовилося з відомим віденським музеєм Бельведер про створення аудіогідів українською мовою.

"Добрі новини, друзі. Із всесвітньо відомим віденським музеєм Бельведер вдалося домовитися про аудіогіди українською мовою. Вітаю всіх українських шанувальників мистецтва", - йдеться у фейсбук повідомленні посла України.

В коментарі  Укрінформу посол Олександр Щерба зазначив, що українські аудіогіди в Бельведері мають з’явитися до кінця нинішнього року.

Палацово-парковий ансамбль, який складається з Верхнього Бельведера, Нижнього Бельведера та великого саду, вважається одним з найбільш красивих архітектурних споруд в стилі барокко та відноситься до Світової культурної спадщини ЮНЕСКО. На сьогодні в Бельведері розташовується найвидатніша колекція витворів за 800-літню історію австрійського мистецтва, доповнена витворами всесвітньо відомих художників. Зокрема, в галереї міститься найбільше в світі зібрання живопису Густава Клімта, вичерпно представлено експресіонізм: від робіт його засновника Мунка до колекцій живопису Шиле та Кокошки.

Бельведер є одним з найбільш популярних музеїв серед туристів у Відні: у 2018 році до галереї завітали майже 1,6 млн відвідувачів.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Михайло Цимбалюк

  Для кожного з нас Іван Франко – це символ невтомної праці та віри в українство!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: