У середу, 8 листопада, Львів попрощається з військовослужбовцем Богданом Машкарою, який загинув від рук російських окупантів, захищаючи Україну. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.
Чин похорону військовослужбовця розпочнеться о 12:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 12:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїна на Личаківському кладовищі.
Біографічна довідка захисника
Богдан Машкара (08.05.1983-28.10.2023) Уродженець села Юшківці Львівської області.
Навчався у Середній загальноосвітній школі №32. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище міста Львова» (тоді – Професійно-технічне училище №58).
Після завершення навчання проходив військову службу у лавах прикордонників.
У мирний час спершу займався покрівельними роботами. Протягом останніх 6-ти років проживав у селі Струтин і працював далекобійником. Захоплювався футболом.
Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від російських окупантів. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямку у складі 704-го окремого полку радіаційного, хімічного, біологічного захисту Сухопутних військ Збройних Сил України.
За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками: медаллю «За військову службу Україні», почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Кращий сержант Збройних Сил України» та відзнакою Президента України «За оборону України».
У Богдана Машкари залишилися батьки, дружина, донька, син, сестра, племінники та хрещений син.
За темою
- У Карпатах травмувалася туристка зі Львівщини
19.04.2026, 12:49
- Пластуни Львова відзначили 114-річчя організації
19.04.2026, 12:31
- У Львові в ДТП з Tesla постраждали троє дітей
19.04.2026, 11:11
- У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18.04.2026, 14:56
- До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
18.04.2026, 11:04
Обговорення
Львів
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
18 квітня: що треба знати про цей день
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
