Активісти за допомогою червоно-чорних повітряних кульок запустили український прапор у небо над окупованим Кримом.
Як передає Укрінформ, про це розповів колишній політв'язень Володимир Балух у Фейсбуці.
"Друзі! Побратими! Україно! Наш прапор вже над Кримом! Емоції неймовірні! Зараз запускатимем повітряну пошту з листівками! Разом ми сила! Україна переможе!", - написав Балух.
Як розповів Балух в ефірі 5 каналу, 25-метровий стяг запустили біля пункту пропуску Чонгар. За його прогнозами, стяг має облетіти всю територію Криму.
""Це скоріш не ідея, а спільний поклик нас, кримців, які змушені були з різних причин покинути територію окупованого нашого півострова. А чому сьогодні? Все дуже просто. У нас 23 числа День державного прапора України і саме напередодні хотілося запустити цей прапор. А сьогодні вітер наш, небо чисте, видно буде здалеку. Люди наші там на окуповані території чекають від нас світлого посилу", – сказав Балух.
Як повідомлялося, 2014 року в окупованому Росією Криму та місті Севастополь, в обхід українського законодавства та законодавства Автономної Республіки Крим, відбувся так званий референдум, щодо статусу Криму.
Згідно з російськими даними, 96,77% жителів Криму підтримало приєднання півострова до Росії, у Севастополі за приєднання до Росії проголосували 95,6 відсотка містян. Результати неконституційного референдуму були грубо сфальсифіковані, а вже через два дні, 18 березня 2014 року, в Кремлі відбулось підписання так званого Договору про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації. Більшість країн-членів ООН та інші міжнародні організації визнали інсценований окупантами фальсифікований кримський референдум нелегітимним.
Фото: Володимир Балух, Фейсбук
За темою
- «Україна ніколи не поверне Крим, а Путін заслуговує на повагу», – очільник ВМС Німеччини
22.01.2022, 16:39
- В РФ заявили, що почали військові навчання в анексованому Криму
27.09.2021, 15:21
- Туреччина відмовилася визнавати російські вибори в окупованому Криму
21.09.2021, 14:44
- Рада закликає світ засудити нову хвилю репресій в окупованому Криму
10.09.2021, 13:44
- Кабмін ініціює санкції проти 24 компаній і 6 осіб за Керченський міст і парки Севастополя
08.09.2021, 20:35
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові — рекордний холод: температура впала до найнижчого рівня за 64 роки
У Львівській області викрили підполковницю, яка за гроші оформлювала військовим фіктивні довідки ВЛК
На Львівщині потяг зіткнувся з автокраном, що виїхав на колію: загинув машиніст
Три врятовані життя: у Львові виходили збиту козулю, яка була вагітна двійнею
На Рівненщині чоловік відкрив стрілянину по військових ТЦК і поліцейському: є поранені, нападника розшукують
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми